Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskaźnik temperatury


seta21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Dziwna sprawa i nie wiem, czy reklamować :angry: . Otóż mam taką sytuację - stawiam samochód na dobre na noc - przy temp. na zewn. +29 stopni. odpalam rano - czujnik temp. pokazuje +29, mimo że na dworze jest ok. +15. Czujnik powoli schodzi do +15 - jakieś 15 minut.... Strasznie to denerwuje, bo pokonuję zwykle właśnie takie 20 minutowe trasy i dopiero wysiadając z auta dowiaduję się, ile jest na dworze. Latem to olać to, ale zimą - szczególnie gdy ejst tak w okolicach 0 stopni -przydałyby się informacje rzeczywiste od samego startu...

Reklamować - czy znów mi w serwisie powiedzą - oj, ten typ tak ma Panie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mwylezol

Hej! Dziwna sprawa i nie wiem, czy reklamować :angry: . Otóż mam taką sytuację - stawiam samochód na dobre na noc - przy temp. na zewn. +29 stopni. odpalam rano - czujnik temp. pokazuje +29, mimo że na dworze jest ok. +15. Czujnik powoli schodzi do +15 - jakieś 15 minut.... Strasznie to denerwuje, bo pokonuję zwykle właśnie takie 20 minutowe trasy i dopiero wysiadając z auta dowiaduję się, ile jest na dworze. Latem to olać to, ale zimą - szczególnie gdy ejst tak w okolicach 0 stopni -przydałyby się informacje rzeczywiste od samego startu...

Reklamować - czy znów mi w serwisie powiedzą - oj, ten typ tak ma Panie...

Witam,

mi termometr też działa wolno... Czasy reakcji są podobne, ale dokłądnie tego nie mierzyłem. Na pewno jego reakcja na zmiany jest dziwnie wolna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mi termometr też działa wolno... Czasy reakcji są podobne, ale dokłądnie tego nie mierzyłem. Na pewno jego reakcja na zmiany jest dziwnie wolna...

 

Witam.

U mnie podobna sytuacja. Zima -9 tyle wskazuje komputer, wjeżdżam do ogrzewanego garażu jakieś +10, wyjeżdżam po 30 min i dalej -9. Czy to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również termometr jest leniwy :(

 

 

U mnie to samo .Ten model tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

byłem z tym problemem w aso i powiedźieli mi że po przejechaniu 2 kilometrów termometr wyświetla prawdźiwą temperaturę,jeżeli macie inaczej to znaczy że jast coś nie tak

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...