Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Końcówka wtrysku DENSO


Gość kraqsek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do wymiany końcówek wtrysków ( terrano 2 TDI 125km). Mam układ zasilania firmy ZEXEL. Więc mam pytanie. Czy końcówki DENSO o symbolu DNOPDN121 będą pasować?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Końcówki powiny pasować bo mam taki sam układ. Zmieniałem niedawno wszystkie końcówki na Boscha bo mechanik szczeże mi odradził Denso. Są bardziej awaryjne i po wymianie wszystkich końcówek praca silnika jest bardziej twarda.

Ale to tylko moje doświadczenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Końcówki powiny pasować bo mam taki sam układ. Zmieniałem niedawno wszystkie końcówki na Boscha bo mechanik szczeże mi odradził Denso. Są bardziej awaryjne i po wymianie wszystkich końcówek praca silnika jest bardziej twarda.

Ale to tylko moje doświadczenie.

Pozdrawiam

 

Witam.

hmm słyszałem opinie, że DENSO są dobre. Podobno Toyota stosuje te końcówki do pierwszego montażu. Ale ile w tym prawdy ..:)

 

Za Denso przemawia też cena. Sztukę kupiłem za 55 zł a Boscha proponowano mi za 105 zł.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Kupiłem Denso, wymieniłem i samochodzik śmiga :)

 

A tak poza tym to myślałem że szperanie przy wtryskach to "strzał w piętę" ale udało się :) Poszło jak po sznurku. Można zamknąć temat.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...