Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pomocy!!! parowanie przedniej szyby


Gość jarekdud

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy pomocy!!! szukam i znaleźć nie mogę. Mam problem z parowaniem przedniej szyby podczas opadu deszczu. Nie działa nawiew na szybę...znalazłem informację o "manualU" rozebrania całego systemu nawiewu...szukałem z ręką na sercu i nie znalazłem...podjąłem się sam tego...rozebrałem pół kokpitu i na tym się skończyło...proszę o pomoc...jeśli ktoś to robił, niech mi opisze co rozebrać...

dziękuję!!! i proszę o wzrozumialosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontroluj linke przy panelu sterowania. Musisz odkrecic 2 srubki obudowy panelu sterowania i wyciagnac, pozniej ten plastik nizej i bedziesz mial prawie na wierzchu panel. Odkrecasz go 4 sruby i wciskasz do srodka i przepychasz do dolu i juz wyjete. Sprawdz czy linka nie wysunela sie ze swojego miejsca i czy nie popekal plastik ktory tak trzyma (mialem tak, ale z regulacja ciepla). Sprawdz tez czy siedza wszedzie zapinki od linki. Jak tu bd wszystko ok to musisz szukac dalej, ale ciezka sprawa bo o ile pamietam to linka biegnie tam daleko kolo licznika gdzies. Inne pozycje chodza bez problemu? Czy tylko na to nie chce przestawic? Sproboj przesunac to recznie, nie za pomoca linki, moze cos sie zacina, albo poprostu wystarczy wymienic linke i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość kuntosz

Zajrzyj pod obudowę (od strony kierowcy) kokpitu i zobacz w jaki sposób porusza się mechanizm sterowania nawiewem w poszczególnych pozycjach. Zobaczysz tam taki biały wodzik oznaczony na schemacie nr 33. Prawdopodobnie wytarła się ścieżka po której chodzi prowadnica i nie otwiera Ci kanału na szybę. U mnie jest tak samo tylko nie mam nawiewu na kabinę.

bez tytułu.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...