Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P 11 nie działa centralny z pilota


Gość leszekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takowy problem otóż nie działa mi zamykanie centralnego z pilota po naciśnięciu przycisku kierunki mrugają lampka oświetlenia gaśnie ale drzwi się nie zamykają muszę to robić kluczykiem. Otwierać otwiera się normalnie. Wyjąłem centralkę tę która się znajduje koło pedału sprzęgła żadnych tam zimnych lutów itp nie widać (przelutowałem wszytko) i przy wyjęciu tzn przy odłączeniu kostek od centralki zamek się zamyka sam, więc połączenie z zamkiem kierowcy jest dobre, czy to możliwe że winą może być któryś z przekaźników podwójnych znajdujących się w centralce ? Co gdzie szukać proszę o podpowiedzi bo sam nie mogę nic znaleźć winnego takiego zachowania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bravomen

Podnoszę temat bo dziś właśnie spotkał mnie ten sam problem. Tzn u mnie z pilota słychać jak zamki zamykają ale po tym odrazu się otwierają. Reszta funkcji cz i alarmu w normie tylko ten jeden problem. Ktoś rozwiązał już kiedyś tak problem? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli centralny zamek na moment zamyka drzwi, a potem otwiera to najprawdopodobniej uszkodzony jest któryś z siłowników.

Zobacz czy podczas zamykania z kluczyka, blokują ci sie wszystkie zapadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bravomen

Jeśli centralny zamek na moment zamyka drzwi, a potem otwiera to najprawdopodobniej uszkodzony jest któryś z siłowników.

Zobacz czy podczas zamykania z kluczyka, blokują ci sie wszystkie zapadki.

 

Wszystko się z kluczyka ślicznie blokuje. Problem jest gdy próbuję zamknąć z pilota to wtedy zamyka i otwiera i właśnie dzisiaj spostrzegłem, że ryglowanie drzwi po odpaleniu auta tak samo jak z pilota. Zamyka po czym natychmiast otwiera. I jeszcze jedna sprawa, gdy samemu od środka próbuję zaryglować drzwi od kierowcy to powinny zamknąć się wszystkie tym czasem zamyka się tylko przód, tj kierowca i pasażer.

 

Przyznam się, że problem powstał po tym jak dokładałem elektrykę szyb na tył i w tylnych drzwiach mogłem zamienić kolejność kabli od centralnego, ale skoro z kluczyka centralny w nich działa to chyba powinno być wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...