Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[SKYLINE] R34 GTT dywagacje zakupowe różnice mocy


Gość Cool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mieszkam w chicago, ale teraz jestem u rodziców w polsce, ale to nieważne. We wrześniu wracam do siebie do domu w chicago, mam odłożone trochę pieniędzy, a zawsze marzył mi się nissan r34 gtr, ale że nie mam aż tak dużo pieniędzy aby kupić gtr'a więc prawdopodobnie kupię gtt. Szukałem tego auta w serwisach samochodowych na terenie chicago(zanim wyjechałem), lecz nie znalazłem, a sprowadzanie nie ma sensu bo zapłacę 2 razy więcej od wartości auta, więc czy znajdę go w stanach? Dobra a teraz mam kilka innych pytań, mojego przyszłego nissana zamierzam "przerobić" na gtr'a, i mam kilka pytań odnośnie tego projektu:

- wszyscy wiemy że wersja gtr ma wyświetlacz mfd, więc czy kupił bym go osobno a później "wmątował" bym go do wersji GTT ?

- GTT ma inne body, czy da się kupić takie jak jest w GTR i wmątować do gtt?

- wiem że gtt ma słabszy silnik, a rb26dtt kosztuje tyle co nissan r34 gtt, wiec czy znajdę silnik podobny mocą jak i osiągami do rb26dtt który nie kosztuje fortuny?

 

Pozdrawiam Cool :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mieszkam w chicago, ale teraz jestem u rodziców w polsce, ale to nieważne. We wrześniu wracam do siebie do domu w chicago, mam odłożone trochę pieniędzy, a zawsze marzył mi się nissan r34 gtr, ale że nie mam aż tak dużo pieniędzy aby kupić gtr'a więc prawdopodobnie kupię gtt. Szukałem tego auta w serwisach samochodowych na terenie chicago(zanim wyjechałem), lecz nie znalazłem, a sprowadzanie nie ma sensu bo zapłacę 2 razy więcej od wartości auta, więc czy znajdę go w stanach? Dobra a teraz mam kilka innych pytań, mojego przyszłego nissana zamierzam "przerobić" na gtr'a, i mam kilka pytań odnośnie tego projektu:

- wszyscy wiemy że wersja gtr ma wyświetlacz mfd, więc czy kupił bym go osobno a później "wmątował" bym go do wersji GTT ?

- GTT ma inne body, czy da się kupić takie jak jest w GTR i wmątować do gtt?

- wiem że gtt ma słabszy silnik, a rb26dtt kosztuje tyle co nissan r34 gtt, wiec czy znajdę silnik podobny mocą jak i osiągami do rb26dtt który nie kosztuje fortuny?

 

Pozdrawiam Cool :D

 

Możliwe, że ten link będzie przydatny w okresleniu kosztów modyfikacji:

http://www.skyline-owners-club.com/forums/17491-nissan-skyline-r34-gtt-tuning-guide.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość mdzalewscy

Witam, obecnie mieszkam w chicago, ale teraz jestem u rodziców w polsce, ale to nieważne. We wrześniu wracam do siebie do domu w chicago, mam odłożone trochę pieniędzy, a zawsze marzył mi się nissan r34 gtr, ale że nie mam aż tak dużo pieniędzy aby kupić gtr'a więc prawdopodobnie kupię gtt. Szukałem tego auta w serwisach samochodowych na terenie chicago(zanim wyjechałem), lecz nie znalazłem, a sprowadzanie nie ma sensu bo zapłacę 2 razy więcej od wartości auta, więc czy znajdę go w stanach? Dobra a teraz mam kilka innych pytań, mojego przyszłego nissana zamierzam "przerobić" na gtr'a, i mam kilka pytań odnośnie tego projektu:

- wszyscy wiemy że wersja gtr ma wyświetlacz mfd, więc czy kupił bym go osobno a później "wmątował" bym go do wersji GTT ?

- GTT ma inne body, czy da się kupić takie jak jest w GTR i wmątować do gtt?

- wiem że gtt ma słabszy silnik, a rb26dtt kosztuje tyle co nissan r34 gtt, wiec czy znajdę silnik podobny mocą jak i osiągami do rb26dtt który nie kosztuje fortuny?

 

Pozdrawiam Cool :D

 

W Chicago nic ciekawego nie znajdziesz, chyba że szrot klejony przez Meksyków a użytkowany przez mężczyzn z mlekiem pod nosem, generalnie w całym USA tego mało, tam masz tyle fajnych innych samochodów w komisach w bardzo dobrych cenach, nastawianie się na jakieś swapy, przeróbki to kupa kasy i dla prawdziwych zapaleńców ze sporym portfelem, owszem w USA części kupisz taniej ale robocizna droga (bylem w tym mieście paręnaście razy), a widzę, że sam tego nie ogarniesz. Wietrzne miasto ma trochę inną specyfikację(miasto robotnicze) i jak chcesz kupić takie auto to musisz szukać Floryda i inne stany. ja kiedyś oglądałem sztukę w komisie chyba na ul. Pulawsky, to była totalna padlina..... Inna sprawa to ubezpieczenie auta sportowego, nie wiem czy się orientowałeś ile to tam kosztuje dla młodego kierowcy !!! Jak masz ograniczony budżet to Ci polecam szukaj czegoś innego, może 350Z, Subaru Impreza WRX, Lancer EVO, Eclipse, albo coś typowego jak Mustang, Camaro. Auta które Ci wymieniłem można już kupić za 6-7-tyś $ w dobrym stanie i jest w czym wybierać, części dostępne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...