Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Stukanie!


Gość Zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Na wstepnie chce sie przywitac bo jestem tu nowy i pozdrowic wszystkich fanow tego sypatycznego autka.

Micre K11 mam od 2 dni :)

Wszystko jest cacy z malymi dwoma wyjatkami

1. Nawiew dziala tylko na 4 - ale to juz wiem o co chodzi

2. Podczas jazdy po nierownosciach slychac stuki, nie jest to typowy metaliczny dzwiek jest jakby stluminy. Dochodzi jakby z prawej strony miedzy przednim a tylnim siedzeniem. Nie jest to nic w zawieszeniu i nie jest to wydech, wiec co tak moze stukac ???? Jest to dosyc glosne wiec malo przyjemne.

Aaaa i nie jest to lewarek ;)

 

Pomocy !

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh - nie na zawiasach tylko zamku oczywiscie. - mozna sprawdzic jadac z otwartymi drzwiami - u mnie tak pukalo myslalem ze sie w progu lamie :)

A jestes pewny ze to na pewno nie wydech lub zawieszenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

 

Jestem tu nowy więc to mój pierwszy post. Cieszę się że znalazłem taaaki autokącik. Witam wszystkich. Jeszcze mnie popamiętacie :wink: Będą setki postów.

 

No a sprawa tego stukania to miałem to w mojej k11 - u mnie to był stabilizator - widać go jak zajrzysz w lewe tylne nadkole. Taki kilkunastocentymetrowy dynks z kulową końcówką łączący podwozie z karoserią.

Stukało głucho przy przejeżdżaniu z niedużymi prędkościami przez długie poprzeczne nierówności - też myślałem że to tłumik albo nawet obluzowany zbiornik paliwa.

Wymiana z robocizną kosztowała mnie 30zł i mam ciszę.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...