Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan sunny - tajemnicza kostka sterownik


Gość boodzisz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość boodzisz

Witam. Otóż mojemu ojcu zapalił się po drodze Nissanik Sunny 1,4 gażnik na LPG. Szybko go ugasił ale spłonęła taką wiążka przewodów z tyłu silnika. Elektryk odtworzył kable ale zostały 2 lub 3 kikuty i mówił że tam coś musiało być, jakiś sterownik czy kostka ale on nie wie co. auto na gazie jeżdzi ale nie ma wolnych obrotów, pali 15l. LPG. Na benzynie odrazu gasnie. Nastepny mechanik doszedł że tam jest włąśnie jakieś urządzenie które steruje dyszami gażnika czy coś podobnego i ono sie spaliło. Zadzwonił do Nissana a oni chcą nr. katalogowy. Skąd go wziąć ? Gdzie szukać takiego urządzenia? Serwisy rozkładają ręce mówiac jak Pan mi przyprowadzi taki sam samochód to ja będe wiedział co kupić. no maskara jakaś. Samochód ogólnie naprawdę zadbany i ojciec sobie go chwalił. Szkoda byłoby się go pozbywać no ale jak do tej pory to wiecej stoi po warsztatach ( bo szukają tej części) niż jeżdzi.

Pomóżcie.

Spróbuje wrzucić wieczorem zdjęcia tej wiązki z lokalizacją.

 

Oto rodzaj silnika Sunnego:

post-46233-0-16445600-1309623962_thumb.jpg

 

 

 

a to tajmnicza wiązka:

post-46233-0-50348400-1309623743_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może od przepływomierza, który siedzi w gaźniku, bo jak na LPG jest gitt a jest to II gen to przepływka nie ma znaczenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...