Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silnik do QQ


Gość C-7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, jeśli uraziłem. Nie o to mi chodziło. Przez to co napisałem powyżej chciałem przekazać, że taka rzecz jak dodatkowy przegląd nie powinna zniechęcać do założenia gazu. (a "krzyk" wg mnie dotyczyłby chyba całego postu pisanego wielkimi literami, a nie jednego zaznaczonego słowa, nieprawdaż?)

 

Pozdrawiam

OK. Nie ma sprawy. Ty trochę źle zinterpretowałeś moje intencje, ja trochę źle zinterpretowałem Twoje, więc nie ma tematu :) . Grunt że teraz wszystko jest jasne i przejrzyste :D

 

Pozdrawiam.

 

 

Co do benzyny i disla oraz gazu to się z tobą Seewolf w zupełności zgadzam i dlatego mam to co chciałem.

Też mam to co chciałem :) Zakochałem się w dieslach (chociaż to już nie są te stare kochane diesle co kiedyś) i mam do nich słabość. Na zdrowy rozsądek przy tych kilometrach co robię to powinienem mieć gaz, no ale czego się nie robi z miłości :D

Edytowane przez Seewolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może 1,6 dCi?

Moment obrotowy jak w 2,0 dCi spalanie jak w 1,5 dCi! Niestety cena również jak w 2,0 dCi. Do końca roku będzie bez systemu start-stop.

 

Osobiście dotychczas jeździłem 1,6 benzyną. Spalanie w mieście 2 litry mniejsze niż w 2,0 benzynie. Ponieważ 80% dystansu pokonuje w mieście nie było argumentu za większą benzyną. Samochód w podroży do włoch spalił 7,5 przy prędkościach na autostradzie do 150km/h.

Teraz przesiadam się na 1,5dCi. Niższe spalanie w mieście i trochę lepiej w trasie (6 biegów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...