Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

primera p11 Lift tunning Łódź


Gość mazabarzena
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mazabarzena

witam czy ktoś z Was orientuje sie gdzie w Łodzi można kupic jakies fajne elementy do tuningu optycznego primery p11 (po lifcie) czy jest na forum jakis szczesliwy posiadacz tego modelu z Łodzi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Serwises

witam czy ktoś z Was orientuje sie gdzie w Łodzi można kupic jakies fajne elementy do tuningu optycznego primery p11 (po lifcie) czy jest na forum jakis szczesliwy posiadacz tego modelu z Łodzi ? :)

 

 

Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Nissana Primery WP 11 144(poliftowej).Ten model jest tak skonstruowany że trudno cokolwiek przy nim zrobić.Czasem można dorwać brewki na allegro,ale osobiście mi się nie podobają.Mimo to udało mi się zamontować chromy wokół reflektorów przednich i z chromowanym grillem nawet ciekawie to wygląda.Oczywiście nie kupisz gotowego zestawu,ale możesz kupić z metra listwę chromowaną o szerokości 6 milimetrów i samodzielnie opasać światełka.Prowadzę mini sklep tuningowy w Pabianicach na ul.Jutrzkowickiej 130,wylot na Bełchatów.Zapraszam przy okazji jak tylko będziesz w pobliżu.W Łodzi takie listwy można kupić w sklepie w pobliżu skrzyżowania Piotrkowskiej i Rewolucji.

Pozdrawiam :)post-26607-0-74343000-1310305389_thumb.jpgpost-26607-0-05520400-1310305607_thumb.jpg

 

 

Maius.Fajnie wyglądają te dokładki zderzaka tylko u mnie zimą zderzak sunie po śniegu a co dopiero z dokładkami.

Mazabarzena przyjedź do sklepu.Jak się widzi co jest na półkach to też inaczej

Edytowane przez Serwises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mazabarzena

Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Nissana Primery WP 11 144(poliftowej).Ten model jest tak skonstruowany że trudno cokolwiek przy nim zrobić.Czasem można dorwać brewki na allegro,ale osobiście mi się nie podobają.Mimo to udało mi się zamontować chromy wokół reflektorów przednich i z chromowanym grillem nawet ciekawie to wygląda.Oczywiście nie kupisz gotowego zestawu,ale możesz kupić z metra listwę chromowaną o szerokości 6 milimetrów i samodzielnie opasać światełka.Prowadzę mini sklep tuningowy w Pabianicach na ul.Jutrzkowickiej 130,wylot na Bełchatów.Zapraszam przy okazji jak tylko będziesz w pobliżu.W Łodzi takie listwy można kupić w sklepie w pobliżu skrzyżowania Piotrkowskiej i Rewolucji.

Pozdrawiam :)post-26607-0-74343000-1310305389_thumb.jpgpost-26607-0-05520400-1310305607_thumb.jpg

 

fajnie pasuje do grila, bardzo ładny efekt:)

moj primerka jest srebrna wiec nie bedzie az tak fajnie widac, ale przejade sie do tego sklepu i zobacze co sie da ciekawego zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały pokaz możliwości tuningu optycznego P11-144.

Większość zmian to tzw. custom, trudno będzie znaleźć coś dedykowanego do tego modelu, a i uważać trzeba, żeby nie przesadzić. Ale to tylko moja opinia.

post-36041-0-14975800-1310371198_thumb.jpg

post-36041-0-98625300-1310371207_thumb.jpg

post-36041-0-69638500-1310371217_thumb.jpg

Edytowane przez maius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Serwises

Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Nissana Primery WP 11 144(poliftowej).Ten model jest tak skonstruowany że trudno cokolwiek przy nim zrobić.Czasem można dorwać brewki na allegro,ale osobiście mi się nie podobają.Mimo to udało mi się zamontować chromy wokół reflektorów przednich i z chromowanym grillem nawet ciekawie to wygląda.Oczywiście nie kupisz gotowego zestawu,ale możesz kupić z metra listwę chromowaną o szerokości 6 milimetrów i samodzielnie opasać światełka.Prowadzę mini sklep tuningowy w Pabianicach na ul.Jutrzkowickiej 130,wylot na Bełchatów.Zapraszam przy okazji jak tylko będziesz w pobliżu.W Łodzi takie listwy można kupić w sklepie w pobliżu skrzyżowania Piotrkowskiej i Rewolucji.

Pozdrawiam :)post-26607-0-74343000-1310305389_thumb.jpgpost-26607-0-05520400-1310305607_thumb.jpg

Edytowane przez Serwises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podoba mi się ta Primera z Niemiec. Zastanawiam się nad tym, co było robione z tylnymi lampami, bo zółte kierunki mnie trochę denerwują. Tak samo podwójny wydech - zna ktoś gotowe rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta Primera z Niemiec. Zastanawiam się nad tym, co było robione z tylnymi lampami, bo zółte kierunki mnie trochę denerwują. Tak samo podwójny wydech - zna ktoś gotowe rozwiązania?

Lampy - elementy, które nie są wykorzystywane do odbijania światła zostały pomalowane na czarno, pomarańczowy plastik z reflektora wyjęty, wstawiona żarówka Philips Silver Vision. Sam chciałbym się pozbyć tego pomarańczowego szkiełka i wsadzić właśnie Philipsy, tylko trzeba reflektor rozkleić, a potem skleić ponownie, a trochę się boję robić to sam, nie wiem czy udałoby mi się zrobić to tak, żeby lampa szczelna była. A kusi mnie, bo by to super wyglądało, bo auto mam granatowe, klamki chrom, boczne kierunki też już białe i by się to wszystko pięknie zgrało. Ten pomarańcz niestety do niczego nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co zrobić z przednimi lampami to już wiem. Mnie chodzi o tylne lampy z białymi kierunkami - wiecie gdzie można coś takiego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co zrobić z przednimi lampami to już wiem. Mnie chodzi o tylne lampy z białymi kierunkami - wiecie gdzie można coś takiego dostać?

Kurde, znowu nieuważnie czytam, sry <_<

Tylne lampy do kombi trzeba z Jpn ściągać chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... No to będzie ciekawie... Jakbyś miał jakieś namiary, to chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... No to będzie ciekawie... Jakbyś miał jakieś namiary, to chętnie skorzystam.

Na ebayu są, ale cena...

http://www.ebay.co.uk/itm/JDM-Nissan-Primera-Wagon-P11-clear-tail-lights-OEM-/140597839881?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item20bc48c809

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...