Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pomocy


Gość lemon330

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lemon330

witam mam mały problem i może ktoś miał podobny otóż podczas jazdy zapala sie kontrolka chek i samochód słabnie dodaje gazu sam a po przegazowaniu kontrolka gasnie i tak w kółko co moze byc powodem tych objawów ???? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dołączam się do pytania dlatego że mam ten sam problem z słabnącym autem i zapalającą się kontrolką podczas deptania mocniej pedału gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA POCZATEK PROPONUJE JESLI MACIE MOZLIWOSC PODLACZYC POD KOMPUTER. JESLI NIE TO JA BYM ODLANCZAL POKOLEI CZUKNIKI I SPRAWDZAL REAKCJE.. <_< MIALEM PODOBNA SYTUACJE W OPELKU ALE SWIECILA MI SIE KONTROLKA TURBINY . WALCZYLEM Z TYM POL ROKU A OKAZALO SIE ZE BLOKUJE SIE PRZEPUSTNICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lemon330

witam ponownie juz zlokalizowałem problem a okazało się ze problemem był przycinający sie potencjometr przy pedale gazu przepustnica wracała a potencjometr zostawał wystarczyło przeczyścić styki i jest ok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA POCZATEK PROPONUJE JESLI MACIE MOZLIWOSC PODLACZYC POD KOMPUTER. JESLI NIE TO JA BYM ODLANCZAL POKOLEI CZUKNIKI I SPRAWDZAL REAKCJE..

 

 

z tym odłaczaniem to nie tak do końca !!! błedy z dużym prio zostana w cpu wiec nie bedziesz madry co było przyczyna a do tego coś zamiast naprawić można zepsuć

 

 

pozdr.

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...