Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wtryski


dominokd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum kolegów.Mam problem z TINO 2.2 DI.Czy może ktoś wyjmował wtryski ,jeśli tak to bym prosił o opis tej pracy.U mnie prawdopodobnie zawiesza się wtrysk.Przy obr.1500 słychać taki metaliczny odgłos i nie chodzi na wszystkich garach.Opisane wyżej post może być to samo co u mnie. Była żona w salonie NISSANA w Łodzi i dal jej taki opis z komputera ;wtryski lub pompa.I nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam na forum kolegów.Mam problem z TINO 2.2 DI.Czy może ktoś wyjmował wtryski ,jeśli tak to bym prosił o opis tej pracy.U mnie prawdopodobnie zawiesza się wtrysk.Przy obr.1500 słychać taki metaliczny odgłos i nie chodzi na wszystkich garach.Opisane wyżej post może być to samo co u mnie. Była żona w salonie NISSANA w Łodzi i dal jej taki opis z komputera ;wtryski lub pompa.I nic poza tym.

 

Witam na forum kolegów.Mam problem z TINO 2.2 DI.Czy może ktoś wyjmował wtryski ,jeśli tak to bym prosił o opis tej pracy.U mnie prawdopodobnie zawiesza się wtrysk.Przy obr.1500 słychać taki metaliczny odgłos i nie chodzi na wszystkich garach.Opisane wyżej post może być to samo co u mnie. Była żona w salonie NISSANA w Łodzi i dal jej taki opis z komputera ;wtryski lub pompa.I nic poza tym.

 

Witam kolege borykam sie z tym szamym 3 miesiace i zawsze cos teraz wysiadl iobilajzer bo nie czyta kluczyka nie chce odpalic swieci sie kontrolka hecz zadzwon to pogadamy 602761703

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...