Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przebieg QQ w momencie odbioru


paba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z czystej ciekawości, może głupie, ale niech będzie :)

 

pamiętacie ile kilometrów miał przejechany Wasz Qashqai w momencie odbioru auta od dealera?

 

Mój miał 22 lub 25 km na liczniku i jestem prawie pewien, że dealer go nie ruszał. Przychodzi mi do głowy, że może wybierane są samochody do jakieś jazdy próbnej w ramach kontroli jakości?

 

Wiem, że pytanie z gatunku pierdoły, ale ciekawi mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Astrze II, Golfie V miałem po 7-10 km, a tutaj ponad 2x tyle stąd wątpliwość :)

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,6 km. Odebrany 29 czerwca br.

 

Też powyżej 5 km. Tak jak pisze Strider nie ma z przebiegiem "0", muszą czasem gdzieś samochód przemieszczać, a jeśli ma znacznie więcej niż inne , to zawyczaj mówią że musieli jeżdzić na myjnię z powodu brzydkiej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Pytanie z czystej ciekawości, może głupie, ale niech będzie smile.gif

 

pamiętacie ile kilometrów miał przejechany Wasz Qashqai w momencie odbioru auta od dealera?

 

Mój miał 22 lub 25 km na liczniku i jestem prawie pewien, że dealer go nie ruszał. Przychodzi mi do głowy, że może wybierane są samochody do jakieś jazdy próbnej w ramach kontroli jakości?

 

Wiem, że pytanie z gatunku pierdoły, ale ciekawi mnie to.

wybrane samochody są testowane przez producenta ale wówczas mają przebieg w okolicach 70 km i zaświadczenie ( które powinien dealer dać Klientowi) że samochód był testowany i zrobili nim tyle a tyle km

 

średnio powinien mieć ok 5km ale jak QQ trafia na skład centralny w Amserdamie , potem jedzie do PL na skład celny , potem do dealera itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadam .U mnie przy odbiorze było 8km -i tyle jest wpisane w książke serwisową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadane przez Pabę prawie 2 lata temu a odpowiedzi ciągle padają ;)... A niech tam - mój Note w momencie odbioru miał na liczniku 10 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje*iście pasjonujący temat :ball:

Faktycznie ...:)

Byłem tak zaabsorbowany odbiorem auta i jednocześnie cieszyłem się z jego nabycia ,że nie sprawdziłem. Auto tak pachniało nowością ,że pewnie mogli mi sprzedać z "nabitym" licznikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ... :)

Byłem tak zaabsorbowany odbiorem auta i jednocześnie cieszyłem się z jego nabycia ,że nie sprawdziłem. Auto tak pachniało nowością ,że pewnie mogli mi sprzedać z "nabitym" licznikiem :)

nie trzeba sprawdzac, w papierach jest napisane:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...