Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stukanie-strzelanie, silnik-okolice 2,2 Di


Maciek90

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni na zimnym silniku jak dodam gazu to cos strzela, stuka (Pierwsze co mi sie skojarzylo to tak jak by prad strzelal). Po lekkim przegazowaniu slychac to tylko przy odpuszczeniu gazu, slysze to w aucie z prawej strony. Podejrzewam zawory lub lancuch lub alternator, klima jest ok bo czy wlaczona czy nie to to slychac. Mial ktos cos podobnego? Tino 2.2 DI 2000r. 235000km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnieś maskę i niech ktoś przygazuje a Ty spróbuj zlokalizować miejsce. Tak to trochę ciężko cokolwiek wydumać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od paru dni na zimnym silniku jak dodam gazu to cos strzela, stuka (Pierwsze co mi sie skojarzylo to tak jak by prad strzelal). Po lekkim przegazowaniu slychac to tylko przy odpuszczeniu gazu, slysze to w aucie z prawej strony. Podejrzewam zawory lub lancuch lub alternator, klima jest ok bo czy wlaczona czy nie to to slychac. Mial ktos cos podobnego? Tino 2.2 DI 2000r. 235000km

witam kolego aj tez sie zmagam z dziwnymi ogłosami przy odpalaniu tino rano ten sam silnik tylko u mnie tak jak by cos dzownilo z prawej strony pod maska na zimnym silniku ale zoabczymy dzis zostawielm na noc samochod u mechanika zeby rano odpalil i posluchal i jutro rano pojadei zobaczymy co powie mechanik najgorsze jest to ze u mnie nie zawsze slychac ten dzwiek...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...