Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mata do bagażnika


Gość qq_user

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qq_user

Witam czy założenie gumowej maty do bagażnika w QQ będzie miało jakiś niekorzystny wpływ na akustykę subwoofera który jest zabudowany w kole zapasowym ? Może dla niskich tonów nie jest to istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mata nie przeszkadza - tzn według mnie nie pogarsza dźwięku choć znawca muzyki nie jestem :)

 

Jak dla mnie mata jest super dodatkiem, nawet jeśli miało by się okazać że psuje dźwięk to i tak bym ją polecił - gdyby nie ta mata to w bagażniku miał bym już jogurt, z litr płynu do szyb, ziemie i wodę z parasola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata / wykładzina do bagażnika jest wręcz nieoceniona, szczególnie dla tych którzy lubią czystość i porządek.

Nigdy nie wiadomo co nam się trafi do przewiezienia, więc jesteśmy zabezpieczeni na 99%. :-)

Osobiście kupiłem wykładzinę na wymiar ze średnio sztywnej gumy-plastiku z rynienkami, do wysokości zaczepów na linki.

Bagażnik w amochodzie dość mocno eksploatuję podczas weekendowych wyjazdów na działkę + ekstremalna eksploatacja wakacyjna (piach z plaży, ściółka z lasu, woda z ociekających strojów kąpielowych itp.).

Doceniam swoje rozwiązanie jak sprzątam gruntownie samochód - nie mam nawet grama nieczystości na oryginalnej wykładzinie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość klaudia19

W 100% zgadzam się z moim przedmówcami, gumowa mata do bagażnika jest po prostu nie zastąpiona w przypadku gdy posiada się jasną skórzaną tapicerkę :rolleyes: dzięki macie nie musze się martwić o to że kładąc coś na siedzenia zniszczę je. Mata jest zrobiona z dobrego materiału, dzięki czemu łatwo się ją wyjmuje i myje. Nie zauważyłam aby pogarszała jakoś dźwięku. Dzięki niej można przewozić w bagażniku dosłownie wszystko :whistle: Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...