Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nie gaśnie oświetlenie


Gość slawek7708

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawek7708

witam

cieszyłem sie ze w mojej p12 nie mam zadnych problemów z elektryka i wykrakalem dzis wsiadajac do mojej primerki po odpaleniu silnika zauwazyłem ze nie gasna swiatła w dzwiach ani w podsówitce i te tam gdzie sie wkłada kluczyk wszystko sie swieci podczas jazdy jak zgasiłem silnik i zamknałem drzwi to tez sie pala te w podsófitce wylaczyłem przełacznikiem ale pozostaja te w drzwiach i te kółko przy stacyjce sprawdzałem to gasnie tylko te w bagazniku po zamknieciu klapy narazie wyjałem bezpiecznik zeby pradu nie pobierało cały czas czy ktos wie co moze byc przyczyna takiego zachowania prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Sprawdź dokładnie styki w oświetleniu na podsufitówce i bleszki, bo lubi tam zaśniedzieć a bleszki się powyginać. Jeśli nie pomoze, to jeszcze wyłącznik krańcowy. Oświetlenie bagaznika to całkowicie inny układ zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z kontrolką otwartych drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawek7708

a jak z kontrolką otwartych drzwi ?

jak otwieram drzwi to sie zapala jak zamykam to gasnie czyli wszystko normalnie jak powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony moduł - komp w którym zebrana jest cała elektronika samochodu (elektryczne szyby, oswietlenie, czujki otartych drzwi itp).

 

Przynajmniej u mnie tak było.

Temat poruszany już na forum -poszukaj.

 

Pozdrawiam

ciechon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...