Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

radio w R51


Gość j4ck

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy, zawiesiło mi się radio - tzn. najczęściej nie działa po uruchomieniu silnika, potem zaczyna działać, lub podczas normalnego odbioru nagle się wyłącza. Na ekranie wszystko widać, jedynie jest głucho. Bywa, że zawiecha powoduje to, że podczas przełączania stacji grafika przełądowuje się bardzo wolno co sugerowałoby jakąś usterkę oprogramowania (???). Dodam, że CD podczas problemów z radiem działa totalnie bez zarzutów. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistle: to witaj kolego w klubie R51 mam ten sam problem od pol roku nie mam radia bo tylko szumi i nie dzialaja zadne przyciski ,radio milczy jak zaczarowane :unsure: kombinowalem juz prawie wszystko,ostatni wyciagnolem je ,rozlaczylem kostki myslalem ze sie zresetuje,wczesniej odlaczalem akumulator ale nic to nie dalo wiec zdecydowalem sie na wybebeszenie ale to tez nie dalo zadnych efektow,zastanawiam sie czy jest ono w jakis sposob zakodowane czy zaczarowane :rolleyes: bede mogl Ci odpowiedziec na to pytanie jutro bo jade z moim patem albo do elektryka albo serwisu bo stracilem moc,auto glosno chodzi,skrzynia czasami przy ruszaniu reguje z opoznieniem(aut) bylem na jednym kompie i niby mam blad ukladu zaplonu,ale nie mieli czasu bawic sie z moim autkiem wiec jutro musze szukac innego bo wstyd tak jezdzic,moze ktos wie o co chodzi?cewki czy swiece? jaki klucz jest do swiec 16mm czy 21mm,zauwazylem tylko ze mosze kupic baaaaaardzo dlugi,chyba specjalnie je tak gleboko wkrecili??? aha tylko CD dziala wiec co innego nam pozostalo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź koleżko:) Mimo, że trochę brak mi radia, szczególnie PRIII w nocnych podróżach, na pewno nie oddam auta do ASO bo skroją mnie okrutnie :angry: Co do Twoich pytań - nie znam na nie odpowiedzi :lol: (gdyż jestem mechanicznym tumanem). Jeżeli znajdziesz jakieś sensowne rozwiązanie w sprawie radia, proszę daj mi znać, tymczasem będę zdany jedynie na cd. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Kolego to tez sprawdzic ale radio ma totalna zawieche ze nie dzialaja zadne przyciski nie mozna przelaczyc ani na fale dl ani ukf ani wyszukac zadnej stacji???wogole nic nie dziala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...