Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z odpalaniem


svyturys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie a mianowicie jaką byście postawili diagnozę mojego problemu opiszę wam problem może ktoś borykał się z takimi obiawami!

Primera P12 1,8 Lpg :

-problem występuję dwojako dotyczy tego samego :

1- rano samochód długo muszę krecić aby odpalił dodam że pózniej każde wyłączenie silnika i ponowny rozruch jest trudny ,jak odpali jedzie bardzo ciężko jak by mu brakowało mocy

2-odpala fantastycznie jak kiedyś po chwilowym rozgrzaniu silnika drastycznie skaczą obrotyw (w czsie 1 sekundy) nagle ze 2000 spada do 500 i znowu 2000 i 500 i gaśnie a potem długo kręcę odpala i reszta jak w punkcie 1 !

 

Serdecznie pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to coś jest nie tak z instalacją LPG .

Napisz na tym forum www.lpg-forum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacje już wstępnie wykluczyliśmy na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HAL-9000

Zapnij pod kompa i zobacz co ci tam wywali. A przy takiej pracy napewno coś wywala. Objawy podobne do walniętego czujnika wałka rozrządu lub wału. Ale nie ma co wymieniać na pałe. Znalazłem też kiedyś pare głosów odnośnie walniętej jednej z lambd sterujących w QG18DE w Tino na taką prace ale to nic potwierdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest diagnoza P0335

czujnik położenia wału

Może ktoś wie gdzie można kupić jakiś zamiennik ?

 

Drodzy Koledzy mam spisany symbol czujnika czy może ktoś powiedzieć na jakie cyfry patrzeć przy wyborze , co jest ważne w tych numerach ? ja posiadam nr:

5212A5 A29-630 B20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio Wojtek z Koszalina załatwiał 2 w dobrej cenie, do niego piknij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...