Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 czy taka istalacja będzie dobra???


Gość karol353
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol353

Witam

Chciał bym założyć istalację do mojego sunny N14, czy taki zestaw będzie dobry:

INSTALACJA GAZOWA STAG 200 4 CYLINDRY

 

REDUKTOR GAZU STEFANELLI

 

WTRYSKIWACZE RAIL

 

 

WIELOZAWÓR TOMASETTO

 

Z Góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli stara sekwencja reduktor do ciebie pasuje byle jaki

wtryskiwacze minimum to Magik jet ew hana zakładasz raz i spokój

 

jaki masz budżet na to

to coś doradzimy

 

reduktor to problem w ostatnich czasach choć przy małym silniczku nie ma takich problemów ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol353

Witam

Ten zestaw mogę założyć za 1500zł opłaca się??? dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów

lub coś takiego:

INSTALACJA GAZOWA MASTER 4 CYLINDRY

 

REDUKTOR GAZU TOMASETTO ALASKA LUB STEFANELLI

 

WTRYSKIWACZE RAIL lub VALTEK

 

WIELOZAWÓR TOMASETTO

Edytowane przez karol353
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz wbity gaz w dowód .. taki upgrade robisz czy od zera ? i czy na nowych gratach Staga 200 mam i miałem daje radę nie ma tylu opcji co nowe ale jak widzę to nie tak strasznie pomagają

jak taki zestaw masz z papierem i nową butlą to strasznie tanio ,,,

zapytaj sie o wtrykiwacze Magic jet i reduktor np zavoli N sprawdzone ... raile wtryski typ 30 potrafią dawać różną dawkę o 30 % na poszczególnych cylindrach a nie chcesz gwałcić tak silnika .. któryś cylinder musi paść ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol353

Od zera, tu masz linki do stron:

http://allegro.pl/samochodowa-instalacja-gazowa-master-tylko-1488zl-i1693475392.html

http://allegro.pl/samochodowa-instalacja-gazowa-stag-tylko-1488zl-i1695890891.html

wątpie żeby udało się coś wymienić interesuje mnie czy to będzie działać w takim zestawie jaka jest na aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tam wieszał psy na chyba tej firmie ze strasznie badziwnie to montują

 

sprawa jest taka

butla + dobry wielozawór kosztuje 400 zł

elektronika

montaż ..cena strasznie atrakcyjna choć komponenty słabe mmm np wtryski to pomyłka ,,,

 

zrobią Ci to będziesz miał problemy kombinacje pomoc i własna robota

 

zresztą sam nie wiem nawet jeśli wystawiają fakturę i możesz wbić w dow to nie tak żle ,,ale ja bym sie zastanowił ,,napewno wtryski odpadają reduktora nie znam ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za ten montaż to rewelka dribble.gif ale ta jak @Tofu napisał, nie ma co się spodziewać czegoś pozytywnego, do tego te elementy, równie dobrze można samemu kupić i pozakładać a w necie są firmy co załatwiają kwity dribble.gifza 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol353

ja się na tym kompletnie nie znam, nawet jak bym chciał kupić w hurtowni instalacje żeby mi ją założyli to i tak nie wiem jakie podzespoły dobrać a i wątpię żebym zmieścił się w 1700zł niestety nie mam za dużo kasy :( napisałem do nich czy da redę wymienić wtryskiwacze rail na Magic jet tak jak radził Tofu, zobaczymy co odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo takie dostają zestawy z rabatami i nie będą inwestować bo klient chce biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż hany + zavoli zeta, kompa daj staga 300+ do tego montaż zgodnie ze sztuką i będziesz zadowolony.

 

Te wtryski, które Ci proponują to pomyłka w tym aucie.

 

Dobrze ze nie stag + alaska i czerwone valteki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na gotowe zestawy bo można kupić wmiarę tanio samemu znajdz zakład ja taki znalazłem co zamontowali mi za 500 zł 2 gen +moje graty myślę że spokojnie sie wyrobisz w tych pieniążkach,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najważniejsza zasada nie oszczedza sie na montazu i instalacji, oszczednosci sa po założeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci tam montowali za 1500 zł z butlą to wciemno niech to założą i dadzą papier potem daj lepsze wtryski i już

reduktor do 1,4 wystarczy byle jaki i

 

a to 1 wsze ogłoszenie to praktycznie to samo co znalazłeś wcześniej ,,,

 

2 gie to już w miarę graty dobre choć reduktor ma mniejsze możliwości i też są z nim kłopoty ,,,Dino Zadowolony Extradd padaczka przy 1.6 ...

 

nie wiem co ci doradzić ,,kupisz to za 950 + butla 400-500 zł i już masz 1500 zł + papier ew ktoś kto ci to zamontuje i da papier ,,,

 

A NO TAK najważniejsze dla Ciebie to by zamontowali i by można było śmigać na Lpg a te instalki to będzie badziewny tz może szybki montaż jak leci i następny bo by chłopaki nie zarobili i tak to jest jak masz pojęcie i czas to ci dokladnie powiemy co masz poprawić nie jest to rakyieta kosmiczna i można wszystko ładnie poprawić

 

nie jeden kolega z naszymi radami poprawił autko że paliło i jeździło jak należy

 

np Extradd miał spalania 12.14 litrów po konsultacjach wyszło mu max 10 ..

 

jeszcze kolega co miał 1.4 i też poprawiał ...

 

tak że jak byś był bliżej to byM ci pomogł wsadzić co trzeba i by sie wszystko dało zrobić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Posiadam Sunny N14 1.6 16V SR, 94 rok. Rozważałem ostatnio montaż instalacji gazowej , mino ze nigdy nie byłem jakoś pozytywnie nastawiony do tego typu rozwiązań, a to pewnie przez opinie znajomych, którzy czesto mieli problemy, a to pewnie też wynikało z nierzetelnych warsztatów montarzowych. Jaką byście instalacje polecili i ewentualny warsztat na terenie Gorzówa Wielkopolskiego, jesli ktoś z forumowiczów jest obeznany na temat warsztatów w tej okolicy? Czy te silniki dobrze znoszą tego typu rozwiązania?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. To forum nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :D

 

Wczesniej przeczytałem tutaj dużo postów o tym, że właśnie te silniki nie lubią instalacji i idkad ludzie pozakładali, to zaczęły się niekończące problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...