Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spawanie ramy


Gość Pietrov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, potrzebny mi jakiś namiar do dobrego spawacza na dolnym śląsku, najlepiej : Wrocław, Świdnica, Wałbrzych okolice. Poszła mi rama w terrano I longu z tego co się rozeznałem to tylko z tyłu przed sprężyną. Wygląda to tak:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27d06f7317b46456.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aeb1f96902e6eff.html

 

Moge sie przemieszczać z takim czymś zgnitym, trzyma to sie chociaz na czyms??? abym bardziej nie dowalil i czegos nie zgubił, wygląda na to że tyrranek dostał lekko w tyl/bok lewy bo druga strona w miare dobra, dzieki za informacje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość energy259

przechodziłem to samo tylko że mi to już sprężyny do bagażnika wskoczyły :lol: nie jeździj samochodem bo się tylko pogorszy sytuacja a już na pewno nić nie pakuj do bagażnika, sytuacja do ogarnięcia dla kumatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt u mnie nie chce sie tego podjąc, no nic bede szukał dalej...dzieki

 

to najlepiej trzeba cala bude sciagnac i zostawic sama rame z zawieszeniem, odrestaurowac i zlorzyc spowrotem . ja za w swoim musze zrobic to samo ale mam spawarke :P tylko czasu jakos brak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość energy259

nikt u mnie nie chce sie tego podjąc, no nic bede szukał dalej...dzieki

 

nie dziwie się bo to chu**wa robota jest :whistle: ja robiłem sam 2 tygodnie roboty tylko u siebie jeszcze podłogę w bagażniku robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie się bo to chu**wa robota jest :whistle: ja robiłem sam 2 tygodnie roboty tylko u siebie jeszcze podłogę w bagażniku robiłem.

 

A mi takie cos w Pajero zrobili w jeden dzień... bez pier..lenia. Obspawali z trzech stron blachą 4 i jakoś nic sie nie działo przez 2 lata...

AAAA i zapłaciłem 250 pln.

Poszukasz dobrze i ktos z jajami Ci to ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi takie cos w Pajero zrobili w jeden dzień... bez pier..lenia. Obspawali z trzech stron blachą 4 i jakoś nic sie nie działo przez 2 lata...

AAAA i zapłaciłem 250 pln.

Poszukasz dobrze i ktos z jajami Ci to ogarnie.

 

whitie dobra mysl.... :devil:. obspawac puzniej walnac barankiem, bo jak sobie pomysle ze musze to wszystko rozkrecac to az niechce mi sie za to zabierac. ale czy nie bedzie za ciezki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whitie dobra mysl.... :devil:. obspawac puzniej walnac barankiem, bo jak sobie pomysle ze musze to wszystko rozkrecac to az niechce mi sie za to zabierac. ale czy nie bedzie za ciezki??

 

Śmiejesz się ale ja tak zrobiłem i śmigałem długo. Gość który kupił Pahero jeździ tak i jest zadowolony.... Oczyściłem ile się dało (się zrobiły wokół jeszcze większe dziury) i to wszystko obłożyliśmy blaszką i się zasmarkało... mocniejsze niż oryginał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się ale ja tak zrobiłem i śmigałem długo. Gość który kupił Pahero jeździ tak i jest zadowolony.... Oczyściłem ile się dało (się zrobiły wokół jeszcze większe dziury) i to wszystko obłożyliśmy blaszką i się zasmarkało... mocniejsze niż oryginał :)

nie smieje sie :rolleyes: teraz sam bede musial tak polatac ta rame bo juz ledwo co sie trzyma :unsure: a ze sciagniecien budy to troche za duzo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5891michal

Z ojcem w terrano u brata wycieliśmy skorodowaną część wstawiliśmy do środka dorobioną konstrukcje z kątowników i przykryliśmy blachą 3. Trzymało jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...