Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki iPod do Juke'a?


Gość Isobel

Rekomendowane odpowiedzi

Przez miesiąc od zakupu samochodu korzystałam z pożyczonego iPoda nano 4 gen, który działał i wszystko było OK.

Niestety nadszedł cas pożegnania sie z nim i zrobiło sie smutno i głucho... Zapadła więc decyzja o zakupie własnego.

I teraz mam pytanie:

Zajrzałam do instrukcji, gdzie wypisane sa model iPodów, z którymi Juke współpracuje. Na liście nie ma iPoda nano 6tej generacji, lista nano kończy sie na 5G.

Czy ktoś z miłych forumowiczów ma może nano 6G i napisze mi, czy on gra w Juke'u??? Chciałabym to wiedzieć przed wydaniem tych paru stówek :)

 

Bardzo dziekuje za pomoc w tej kwestii.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiąc od zakupu samochodu korzystałam z pożyczonego iPoda nano 4 gen, który działał i wszystko było OK.

Niestety nadszedł cas pożegnania sie z nim i zrobiło sie smutno i głucho... Zapadła więc decyzja o zakupie własnego.

I teraz mam pytanie:

Zajrzałam do instrukcji, gdzie wypisane sa model iPodów, z którymi Juke współpracuje. Na liście nie ma iPoda nano 6tej generacji, lista nano kończy sie na 5G.

Czy ktoś z miłych forumowiczów ma może nano 6G i napisze mi, czy on gra w Juke'u??? Chciałabym to wiedzieć przed wydaniem tych paru stówek :)

 

Bardzo dziekuje za pomoc w tej kwestii.

Pozdrawiam.

Nie bardzo rozumiem jak iPod w aucie jest wykorzystywany ? Proszę o sugestie. :o

 

Przez miesiąc od zakupu samochodu korzystałam z pożyczonego iPoda nano 4 gen, który działał i wszystko było OK.

Niestety nadszedł cas pożegnania sie z nim i zrobiło sie smutno i głucho... Zapadła więc decyzja o zakupie własnego.

I teraz mam pytanie:

Zajrzałam do instrukcji, gdzie wypisane sa model iPodów, z którymi Juke współpracuje. Na liście nie ma iPoda nano 6tej generacji, lista nano kończy sie na 5G.

Czy ktoś z miłych forumowiczów ma może nano 6G i napisze mi, czy on gra w Juke'u??? Chciałabym to wiedzieć przed wydaniem tych paru stówek :)

 

Bardzo dziekuje za pomoc w tej kwestii.

Pozdrawiam.

Nie bardzo rozumiem jak iPod w aucie jest wykorzystywany ? Proszę o sugestie. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to?

przeciez jest w Juku wejście USB, którym podłącza sie iPoda, i po wybraniu opcji AUX w radiu, nastepuje synchronizacja (może źle sie wyrażam, nie znam się) z iPodem, którym teraz można sterować za pomoca pokręteł i guzików w radio właśnie. Na ekranie radia widać całą zawartośc iPoda, wszystkie pliki muzyczne, listy wyboru , itp. Bardzo wygodne. Dla mnie to nowośc w mojej strej hondzie czegos takiego nie miałam.

Jeżeli coś źle wyjasniłam, to w instrukcji samochodu jest to wszystko ładnie opisane.

A ja tylko chciałam widzieć, czy ktos podłaczył iPoda nano 6tej generacji i czy mu samochód czyta tego iPoda. Chodzi o to, że ten model jest chyba nowszy niż Juke, i nie wiem czy razem zadziałają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to?

przeciez jest w Juku wejście USB, którym podłącza sie iPoda, i po wybraniu opcji AUX w radiu, nastepuje synchronizacja (może źle sie wyrażam, nie znam się) z iPodem, którym teraz można sterować za pomoca pokręteł i guzików w radio właśnie. Na ekranie radia widać całą zawartośc iPoda, wszystkie pliki muzyczne, listy wyboru , itp. Bardzo wygodne. Dla mnie to nowośc w mojej strej hondzie czegos takiego nie miałam.

Jeżeli coś źle wyjasniłam, to w instrukcji samochodu jest to wszystko ładnie opisane.

A ja tylko chciałam widzieć, czy ktos podłaczył iPoda nano 6tej generacji i czy mu samochód czyta tego iPoda. Chodzi o to, że ten model jest chyba nowszy niż Juke, i nie wiem czy razem zadziałają...

Nie przejmuj się. Dobrze się wyraziłaś, a zdziwienie niektórych wynika pewnie z tego że nie mieli doświadczenia z tym sprzętem. Ja posiadam Nissan Connect w swoim aucie i w dokumentacji pisze że obsługuje iPoda Nano 6 generacji. Zresztą wszystkie typy iPoda są wypisane że system obsługuje je od danej wersji z dopiskiem "i nowsze". Nie mniej jednak nie ma problemu żeby podjechać do sklepu i wyjaśnić sprzedawcy że warunkiem zakupu będzie zgodność z systemem zamontowanym w Juke. Jeżeli będzie uprzejmy i będzie mu zależało na sprzedaniu tego urządzenia, to na pewno się zgodzi żeby klient przed zakupem sobie taką możliwość sprawdził. Jeżeli nie, to można iść do 10 innych sklepów gdzie się zgodzą na to. Jeżeli chcesz kupić iPoda przez internet, to po takiej próbie zawsze można sprzedawcy powiedzieć że się jeszcze zastanowisz itd. Po pozytywnym wyniku sprawdzenia i tak nie musisz przecież niczego kupować. Zresztą przeważnie można zwrócić produkt w ciągu kilku dni chwili zakupu ponieważ wiele sklepów pozwala na to (trzeba tylko sprawdzić taką opcję przed zakupem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pozytywnym wyniku sprawdzenia i tak nie musisz przecież niczego kupować. Zresztą zawsze można zwrócić produkt (oczywiście nowy) w ciągu kilku dni (nie pamiętam czy 7 czy więcej) od chwili zakupu bez podania przyczyny - tylko dlatego że produkt nie spełnia oczekiwań klienta.

 

Nie ma takiego przepisu, dotyczy to tylko zakupów na odległość (internet, telefon) i jest na to 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego przepisu, dotyczy to tylko zakupów na odległość (internet, telefon) i jest na to 10 dni.

Ok. Rzeczywiście nie ma... Przeważnie sklepy to umożliwiają ale faktycznie jest to jedynie dobra wola sprzedającego. Zmieniłem treść posta tak żeby nie wprowadzać w błąd. Tak czy inaczej są możliwości fizycznego sprawdzenia zgodności urządzenia przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

a ja czekam na iPoda do MOS - miał ktoś do czynienia z tym sprzętem? Jak się sprawuje?

Już sporo czasu minęło od momentu otrzymania iPoda. Samo audio w MOS robi wrażenie a Ipod wspomaga te możliwości. Trzeba tylko się nauczyć obsługi z kompem. W każdy bądź razie można się zakochać w sprzęcie od "jabłka".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...