Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czym wyczyścić tylną kanape?


hb7

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, mam mały problem, młody puścił pawia i tylna kanapa pomimo czyszczenia wodą z płynem dalej śmierdzi :)

może znacie jakieś preparaty ??

dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:). Młodego nie przekarmiać przed podróżą:).

 

Może pokrowiec lub położyć koc, a pod pokrowiec/koc pochłaniacz zapachów, taki jak do lodówek, i kłaść na tym siedzeniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam mały problem, młody puścił pawia i tylna kanapa pomimo czyszczenia wodą z płynem dalej śmierdzi :)

może znacie jakieś preparaty ??

dzięki za pomoc :)

 

No niestety na "drób" nie ma rady. Wszystko wsiąkło do wkładu kanapy. Można jeszcze próbować gąbką z płynem naciskać i nasączać to miejsce aż to coś sie trochę z neutralizuje, a potem spryskać kanapę jakąś wodą zapachową. Kilka dni będzie to niezbyt przyjemne ale po kilku dniach będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety na "drób" nie ma rady. Wszystko wsiąkło do wkładu kanapy. Można jeszcze próbować gąbką z płynem naciskać i nasączać to miejsce aż to coś sie trochę z neutralizuje, a potem spryskać kanapę jakąś wodą zapachową. Kilka dni będzie to niezbyt przyjemne ale po kilku dniach będzie po sprawie.

Zrobić ozonowanie wnętrza. Usunie wszystkie zapachy. Przyjemne też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam mały problem, młody puścił pawia i tylna kanapa pomimo czyszczenia wodą z płynem dalej śmierdzi :)

może znacie jakieś preparaty ??

dzięki za pomoc :)

 

proponuje odkurzacz z funkcją prania (ja prałem tapicerkę w starym aucie odkurzaczem firmy karcher + przystawka do tapicerki samochodowej), powinno pomóc ale głowy sobie uciąć nie dam, jak powoli będziesz przesuwał końcówką a później dokładnie odciągniesz wodę i zostawisz do wyschnięcia to powinno pomóc.

 

albo oddać auto do zakładu gdzie czyszczą tapicerki zapłacisz z 200zł i jak nie wyczyszczą tak że przestanie śmierdzieć będziesz zgłaszał reklamacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam mały problem, młody puścił pawia i tylna kanapa pomimo czyszczenia wodą z płynem dalej śmierdzi :)

może znacie jakieś preparaty ??

dzięki za pomoc :)

 

Witam można spróbować pianką k2 do czyszczenia tapicerek ok 20zł ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...