Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

opony, felgi...


Gość jarekdud

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarekdud

Koledzy, będę kupować nowe opony na przód auta...być może rynek wtórny i aluski 15 z oponami...moje tino jest z 2001 roku...i ważne pytanie...czy almera i tino mają te same opony i to samo mocowanie felg...czy się różnią...od jakiego jeszcze auta, będą pasować falgi...

będę zobowiązany za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

moja tinka z 2004 roku ma rozstaw 5X114,3 i chyba tak maja wszystkie, ja kupowałem 16, z tego co pamiętam trzeba zwrócić szczególną uwagę na ET, pogrzeb trochę po forum napewno znajdziesz wszystko Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi udało się dokupić felgi (RIAL FLAIR) 15 cali z Hondy. Szerokość 6 cali, rozstaw śrub 5x114,3. Jedynie musiałem wymienić pierścień centrujący z 64,1 (taki miała Honda) na 66,1 mm. Wydatek spory (choć cena jak na alufelgi była znośna) ale mam zamiar kilka lat Tiną pojeździć i drugi komplet kół będzie przydatny.

Mam też już od wczoraj opony zimowe Semperit Speed Grip 2 (185/65/15). To będą moje pierwsze Semperity. Mam nadzieję, że w Austrii znają się na zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

odświeżam,

jaką maksymalną szerokość opony przyjmie bezproblemowo Tino z 2001r?

aktualnie mam 205/55 R16, ale felgi dość styrane i chciałem zostawić na zimę, a na lato kupić może ciut szersze 17"

felgi od Quashqai są ładne i niedrogie, ale pojawia się pytanie, czy na lato 215 da radę się zmieścić (225mm to chyba przegięcie)

 

edit: poprawka rozmiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...