Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ASO zalało mi 1.4Elfem OW30


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stukanie tylnej klapy wyeliminujesz sam metodą prób i ...słuchu :)

Wystarczy kręcić tymi gumowymi korkami,dasz radę nic trudnego...a jaka frajda potem :D

Co do stuków nad schowkiem hmmm :huh: Musiałbyś zdjąć schowek i oblukać czy to nie poluzowana poduszka lub kanał wentylacji,ew...jakaś kostka,ale to już zależy od Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja mogę kupić takowe gumowe korki? Bo na wyjeździe jak człek se leży przy rzece i ma podniesioną klapę od bagażnika to różne rzeczy dostrzega tym razem brak gumowego korka w klapie bagażnika ( są a raczej były takie czarne gumowe korki zaraz pod szybą)Teraz łazi za mną czy to za mojej kadencji zgubione czy za poprzednika. Bo po raz pierwszy na to zwróciłam uwagę :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej gdzieś na szrocie :rolleyes: - nie żartuję, nie wiem czy w Lublinie jest jakiś z nissanem, możesz też zapytać w aso ale ceny pewnie będą zaporowe - jeśli w ogóle czymś takim handlują A najlepiej przyjrzeć się dokładnie drugiemu ocalałemu odbojowi po wykręceniu go z klapy (ma rodzaj gumowego gwintu i łatwo wychodzi)zmierzyć średnicą i długość a potem poszukać przy okazji podobnego w sklepach handlujących częściami samochodowymi. Takie elementy, podobnie jak różnego rodzaju kołki plastikowe, gumowe, zatyczki, zaślepki itp często daje się dobrać z innych aut.

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlują, handlują. Tylko, że trzeba zamówić i czekać. Mi wcieło ten od maski. W ASO kosztuje 16 zł więc nie jest drogo. Na Allegro niestety podobnego nie znalazłem. Można spróbować też zapytać którąś z tych osób które rozbierają samochody z wysp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę,że da się dobrać używany z innego auta, albo kupić tanio akcesoryjny w sklepie mot.

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to daewoo ma podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, :dribble: Matiz głęboko siedzą w pamięci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :P. Dobre samochody to były :D

 

oglądałem niedawno jego następcę - nowego sparka.Fajne autko - i ta konsola jak z motocykla :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ,a te pyski to mają takie duże jakby to były super bryki tak z 1.5 tony wagi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...