Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GTI-R Przerywa powyżej 3,5 tyś obrotów


Gość CHUDYSANOK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CHUDYSANOK

Witam Serdecznie,

MAm problem moj nissan przerywa powyżej 3,5 tyś obrotów przy wciskaniu gazu do końca natomiast przy delikatnym wciskaniu jakoś ledwo ledwo ciągnie. Prosze KUBCIO i inni o pomoc - filtr paliwa nówka stary był faktycznie zapchany - dziś założe nowe świece platynówki i napisze jak dalej prosze o pomoc!!!!!

 

Wiec sam odpowiem po wymienie świec wszystko po staremu - dalej przerywa na kompyterze po podpięciu wyskoczył błąd PO325 czujnik spalania stukowego - wina hmmn dzis sprawdzam ciśnienie paliwa !! i pompe opisze rezulatat prac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość CHUDYSANOK

Zmien pompe paliwa,oryginalna nie wydajna.Koszt walbro to 360zł.

Witam Dziekuje za radę - Pompa paliwa wymioniona na walbro 255.Ale sytuacja bez zmian. Dobrałem sie do czujnika spalania stukowego -wg. forum UK jest mozłiwość od dołu przez sciągnięcie filtra oleju z góry wszytskim mowię ze bardzo bardzo ciężko dla mnie było to niemozliwe. Wyciągnałem cały kolektor ssący i dostałem sie do czujnika. Wizualnie jest popekany po bokach i na środku na 99 % będzie uszkodzony dzis pomiary i bede wiedział wszystko dalej napisze . Pozdrawiam

Dodam tylko ze doładowanie turbiny jest na 1 bar.

Czujnik spalania stukowego uszkodzony ------Diagnoza warsztatu w Monastercu między Sanokiem a leskiem.

Czujnika nie kupicie w sklepie motoryzacyjnym mimo występowania w katalogu Bosh. Dostępny jest tylko w serwisie za kwotę 1300 brutto. Na aukcjach sklepu

http://www.aliexpress.com/fm-store/802506/210479157-345785408/Knock-Sensor-for-Nissan-22060-30P00-Sell.html

lub EBAY za Funty około 30. Znalazłem i WSZYSTKIM POLECAM BARDZO MIŁEGO SPRZEDAWCĘ NA ALLEGRO heniusiek z Wrocławia (posiada oryginalne czesci do Nissana)i u niego zamówiłem. Polecam

O Przebiegu dalszych prac opisze. Szukam klucza dynanometrycznego na skalę 20 Nm.

 

Wiec dokręciłem słuchawkę silnika 20Nm i dzis zabieram sie za zakładanie kolektora na całym etapie prac robię zdjęcia wiec dla zainteresowanych udostępnie !

 

Przez popołudnie załozyłem kolektro ssący, dziś będzie finał pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...