Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie były montowane oryginalne fabryczne świece


fotokora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jak w temacie - jakie świece były montowane fabrycznie w terranie II 2.7tdi?

Jakie polecacie -model? Moze coś szybkiego grzania?

Czy denso to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie NGK były montowane i tylko takie będę wymieniał przy wysokich ujemnych temperaturach grzanie 3 s zresztą w każdych warunkach po prostu od dotknięcia i tyle. Denso milem w hondzie i nie bylem zadowalany ale cóż ile użytkowników tyle opinii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5891michal

Każdy chwali to co ma:) A tak poważnie piszecie o żarowych a ja o benzynie (nie popatrzyłem). Z żarowymi miałem styczność we wcześniejszym aucie ojca a ten miał chyba boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali to co ma:) A tak poważnie piszecie o żarowych a ja o benzynie (nie popatrzyłem). Z żarowymi miałem styczność we wcześniejszym aucie ojca a ten miał chyba boscha.

 

 

koledzy jesli juz się decydujecie odpisywać to czytajcie wyżej jest napisane 2.7tdi to chyba logiczne że mówie o dieslu a nie benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jesli juz się decydujecie odpisywać to czytajcie wyżej jest napisane 2.7tdi to chyba logiczne że mówie o dieslu a nie benzynie.

 

 

Kolego dlatego powyżej podałem Tobie linka do przeglądarki NGK. A ja jezdze 2.7 TD wiec chyba logiczne ze pisze o dislu...;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego dlatego powyżej podałem Tobie linka do przeglądarki NGK. A ja jezdze 2.7 TD wiec chyba logiczne ze pisze o dislu...;-p

 

 

do benzyny bierz NGK zadnych boszow czy innych wynalazkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...