Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

D22 - klimatyzacja


Mih Au

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem D22 z 2005 roku i męczy mnie jeden problem, a w zasadzie dwa...

Kiedy uruchamiam klimatyzację to szłychać całkiem nieźle taki dziwny szum, który po jej wyłączeniu znika, ale nie odrazu tylko stopniowo cichnie.

Drugi problem to, to że klimatyzacja działa cholernie mało wydajnie... kiedy świeci słońce to praktycznie guzik daje, z nawiewów wieje chłodne powietrze, jednak jest zbyt słabe by porządnie wychłodzić kabinę. Kiedy miałem Almerę N15 to klima działała o niebo lepiej niż w PickUp'ie D22... słyszałem, że ponoć jest to uroda Dwudziestek dwójek, ale nie wiem czy to prawda czy po prostu należy coś naprawić.

 

Proszę o pomoc bo lato w pełni, a pasażerowie mi padają jak śnięte karpie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam d22 sprzed liftu i u mnie klimatyzacja (automat) działa idealnie, lepiej niż w moim drugim aucie - momentalnie leci zimne powietrze i śmiało daje radę w upały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zatem po wycieczce do warsztatu okazało się, że klima nie była serwisowana od wyjazdu auta z fabryki i przez te lata większość czynnika zdołała dyfundować z obiegu... wszystkie szumy, słabe chłodzenie i oczekiwanie na to aż się rozkręci ustąpiły.... ale najlepsze, że ustąpiły z wymianą czynnika, filtrów i odgrzybianiem za jedyne 250PLN :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...