Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ochronne listwy boczne na drzwi


xxyy777e
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś orientuje się czy jakiś producent robi ochronne listy boczne na drzwi na wzór oryginalnych ?

Ewentualnie może coś z tego co jest na rynku by pasowało.

 

Zastanawiam się nad listwami które sprzedaje ASO Nissana ale koszt 420 zł szukam czegoś taniej.

 

Wkurzają mnie ludzie którzy parkują obok mnie otwierają drzwi i obijają mi furę.

post-41495-0-54617700-1311768478_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na allegro. Widziałem w tamtym tygodniu listwy na wzór tych oryginalnych ale nie z czarnego plastiku a metalowe chromowane w cenie ~200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chromowane o których piszesz są mało funkcjonalne. Montowane są na dolnych krawędziach drzwi stąd niewiele ochraniają przed obiciami i mają z 2-3 cm wysokości.

 

Listwy powinny być mniej więcej na środku drzwi i być w miarę wysokie.

 

Pojawiły się ostatnio całkiem ciekawe listwy, produkowane pewnie gdzieś Chinach. Cena ok. ~ 246 zł i dostępne tutaj:

http://www.agauto.sk/pl/detail/listwy-boczne-na-drzwi-ochronne-nissan-juke-2010--15399.html

 

Mają zdecydowanie ciekawszy wygląd niż oryginalne. Cena super, przypominam oryginalne listwy ok.~ 420 zł

Kupowałem kiedyś listwy w sklepie internetowym z powyższego linka do opla i były bardzo solidnie wykonane.

 

Czekam jeszcze na kogoś kto wyprodukuje na wzór oryginalnych chlapacze przednie i tylne do Juke za niewielkie pieniądze, cena za oryginalne grubo ponad 300 zł to przesada...

post-41495-0-55299200-1316503750_thumb.jpg

post-41495-0-11984000-1316503865_thumb.jpg

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie co zamówiłem :dribble:

 

Jak już zamontujesz napisz czy dobrze są dopasowane.

tez jestem nimi zainteresowana

...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem tej firmy listwy boczne do innego modelu auta (fiesta oraz corsa d) świetnie wykonane.

Obecnie na Juke mam oryginalne listwy i nie mam zastrzeżeń do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne listwy są dużo węższe jak widac.

 

Podobają mi się bardzo listwy srebrne ,montowane na dole drzwi.

Jednak one spełniają tylko ozdobną rolę, waham się między praktycznością (listwy w połowie drzwi)

a wrażeniami estetycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam czarne listwy na środku drzwi. Ładnie to pasuje kolorystycznie/stylistycznie do innych listew na nadwoziu np. plastików na błotnikach przednich/tylnych, plastikach ochraniających progi etc.

Zoja do czego pasują srebrne listwy mocowane do krawędzi dolnych drzwi. Czy Juke ma gdzieś jeszcze chromy za wyjątkiem srebrnych felg ?

post-41495-0-42638400-1355949209_thumb.jpg

Edytowane przez xxyy777e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam czarne listwy na środku drzwi. Ładnie to pasuje kolorystycznie/stylistycznie do innych listew na nadwoziu np. plastików na błotnikach przednich/tylnych, plastikach ochraniających progi etc.

Zoja do czego pasują srebrne listwy mocowane do krawędzi dolnych drzwi. Czy Juke ma gdzieś jeszcze chromy za wyjątkiem srebrnych felg ?

 

Owszem

Mój Żuczek ma :P

obwódki świateł mijania i dwie listwy na tylnej klapie(nad i pod tablicą)

Fotki wklejałam w temacie" akcesoria"

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to średnio wygląda, wszędzie na Juke jest czarny plastik. Wg. mnie jeśli bawić się w chromy to wymieniać wszystkie czarne plastiki na chromy a tak masz pomieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to średnio wygląda, wszędzie na Juke jest czarny plastik. Wg. mnie jeśli bawić się w chromy to wymieniać wszystkie czarne plastiki na chromy a tak masz pomieszane.

 

A mnie się podoba takie pomieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chromowane o których piszesz są mało funkcjonalne. Montowane są na dolnych krawędziach drzwi stąd niewiele ochraniają przed obiciami i mają z 2-3 cm wysokości.

 

Listwy powinny być mniej więcej na środku drzwi i być w miarę wysokie.

 

Pojawiły się ostatnio całkiem ciekawe listwy, produkowane pewnie gdzieś Chinach. Cena ok. ~ 246 zł i dostępne tutaj:

http://www.agauto.sk...010--15399.html

 

Mają zdecydowanie ciekawszy wygląd niż oryginalne. Cena super, przypominam oryginalne listwy ok.~ 420 zł

Kupowałem kiedyś listwy w sklepie internetowym z powyższego linka do opla i były bardzo solidnie wykonane.

 

Czekam jeszcze na kogoś kto wyprodukuje na wzór oryginalnych chlapacze przednie i tylne do Juke za niewielkie pieniądze, cena za oryginalne grubo ponad 300 zł to przesada...

 

czy listwy boczne ktoś ma zamontowane (naklejone) bo chcę je nakleić ale straszą że naklejone po 6--8 miesięcy odpadają

czy ktoś ma doświadczenie w tym zakresie. nolleb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy listwy boczne ktoś ma zamontowane (naklejone) bo chcę je nakleić ale straszą że naklejone po 6--8 miesięcy odpadają

czy ktoś ma doświadczenie w tym zakresie. nolleb

 

Myślę że jak dobrze odtłuścisz powłokę przed naklejeniem to nie ma możliwości aby odpadły. Też się zastanawiam nad kupnem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy umyć drzwi i przetrzeć w miejscu mocowania listew lakier specjalnym wacikiem z jakimś środkiem.

Waciki są dołączone do listew.

Listwy (nie oryginalne) tej firmy która produkuje do Juke miałem na Corsie D, trzymają się super. Są nie do oderwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli ktoś dalej szuka listw bocznych to polecam kupić tutaj:

 

http://www.autowarto.pl/listwa-boczna-rider-213.html

 

Dodatkowo mozna skorzystać ze skarbonki do której wpada 25 zł do wydania na jakiś gadzet ze sklepu lub pokrycie kosztów dostawy.

Mają też do innych aut można sprawdzić tu:

 

http://www.autowarto.pl/listwy-boczne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...