Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Rolka napinacza w K10


LeXaN

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie dla tych co wymieniali juz rolke napinacza paska rozrządu:

czy jak sie kupuje w sklepie napinacz to czy to jest komplet? chodzi mi o to czy jest tam tez sprezyna? czy jak wymienialiscie rolke to sprezyne tez sie wymienia? no i czy mozna zostawic stara sprezyne? bo znalazlem u siebie ( w rybniku) rolke napinacza w hurtowni za 135zl z SKF tylko ze to jest sama rolka i nie wiem co teraz a jak sie pytalem w sklepach mot. to nikt mi nie umial powiedziec czy jak zamówia mi te rolke to czy razem ze sprezynką czy bez... no a czeka mnie wymiana wiec czekam na info :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość InterCell

Ja wymieniałem pasek jakiś czas temu i ta sprężyna mi wypadła :P

Ni grzyb anie mogłem jej założyć spowrotem.

Do tej pory jeżdże bez niej i woże ją w bagażniku wśród kluczy i innych gratów. Przejechałem od tamtego czasu 30 tyś i nic - działa tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprężyny się nie wymienia. Pozostaje cały czas ta sama. A co do jej zakładania, to najlepiej jest najpierw założyć sam napinacz(uważając, żeby napinacz wskoczył na bolczyk ustalający), potem pasek, a na końcu sprężynę(krótszym końcem do napinacza, a dł€ższym do zaczepu). To nic trudnego - robiłem to wiele razy i gwarantuje że jest to BARDZO PROSTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem pasek jakiś czas temu i ta sprężyna mi wypadła :P

Ni grzyb anie mogłem jej założyć spowrotem.

Do tej pory jeżdże bez niej i woże ją w bagażniku wśród kluczy i innych gratów. Przejechałem od tamtego czasu 30 tyś i nic - działa tak jak powinno.

No to twardziel jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...