Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

filter paliwa


Gość ijarek

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich moze ktos wie gdzie znajduje sie filter paliwa w QQ 2.0 benzyna

 

 

Filter paliwa nie istnieje! Nie ma co go szukać w samochodach Nissana. Zakładam, że to był taki Twój test na naszą spostrzegawczość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filter paliwa nie istnieje! Nie ma co go szukać w samochodach Nissana.

 

Chyba nie masz racji. Popatrz na rysunki z mojego postu powyżej. Według serwisówki jest, tyle że zintegrowany z pompą i wskaźnikiem paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki dzieki mam 2W a trzeba go wymieniac ostatnio mialem mercedesc clk 430 i po kupnie jezdzilem dwa lata i bylo wszystko ok nie wymienilem filtra jak kupilem i pozniej duzo mnie kosztowalo czyli filtra w QQ sam nie wymienie i trzeba jechac do serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie masz racji. Popatrz na rysunki z mojego postu powyżej. Według serwisówki jest, tyle że zintegrowany z pompą i wskaźnikiem paliwa.

 

Potraktuj to jako zagadkę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielki dzieki mam 2W a trzeba go wymieniac ostatnio mialem mercedesc clk 430 i po kupnie jezdzilem dwa lata i bylo wszystko ok nie wymienilem filtra jak kupilem i pozniej duzo mnie kosztowalo czyli filtra w QQ sam nie wymienie i trzeba jechac do serwisu

W procedurach serwisowych nic nie ma napisane na temat wymiany filtra. Co więcej, jest napisane, że filtr jest bezobsługowy. Myślę, że możesz spać spokojnie, to nie mercedes clk :shifty:

 

Zagadka fjerzego rozwiązana: filtr jest a jakby go nie było.

 

W załączeniu rozpiska serwisowa dla 2.0 benzyna, patrz "Note 4": (4) Fuel filter is maintenance-free. For service procedures, refer to FL section.

post-46069-0-87332400-1311957512_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania, radzę poszukać na lekcjach polskiego, a nie w dokumentacjach technicznych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania, radzę poszukać na lekcjach polskiego, a nie w dokumentacjach technicznych :).

W mojej szkole na lekcjach polskiego nie było nic o filtrach paliwa, prędzej już na ZPT (zajęciach praktyczno-technicznych). A w dokumentacji technicznej jak wół napisano filter, fuel filter.

:D

 

Udanego weekendu,

 

Jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...