Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z obrotami


Gość Danielus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Danielus

mam problem z obrotami w moim nissan sunny n13 1.6 LX benzyna , 89 rocznik. Mianowicie na zimnym silniku gdy tylko ruszam z miejsca zaczynają mi wariować obroty. Silnik pracuje na bardzo wysoko, dopiero gdy się całkowicie zatrzymam, po dobrej chwili (jakieś 10 sekund) silnik wraca na normalne obroty i tak w kółko przez jakieś pierwsze 10 minut jazdy (podejrzewam że do momentu aż się silnik trochę zagrzeje)Zna ktoś może ten problem? Za pomoc będe bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

może czas wyczyścić przepustnicę, silnik krokowy, przepływomierz? warto obejrzeć podciśnienia czy nie są dziurawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a masz gaz?? sekwencje albo coś?

 

Ja mam gaz i podobny problem. Oborty skaczą. Jest dość duże spalanie gazu. Po otwarciu maski slychać takie "cyk, cyk..." od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem że może ciągnie mi fałszywe powietrze gdzieś, wyciągnołem wtrysk dorobiłem nową uszczelke i nadal nic... nie dawno wymieniłem czujnik ssania i jest ok z poćzątku chodzi na ssaniu musi mieć wysokie obroty od tysiąca do 1400 potem na rozgrzanym już 800 do 850 pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...