Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Serwis


szymansky

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał z serwisu w Warszawie ODYSSEY ? jakieś pochlebne opinie ??

 

ogólnie mam za parę chwil (km) przegląd przy 60.000km i chcę zrobić to na spokojnie bez zbędnych nerwów ,ponieważ mam dość serwisu PRZYGUCCY.

 

1. Auto nigdy nie umyte po przeglądzie.

2. Auto po wymianie części na gwarancji , mało że nie umyte to upier...ne masa uszczelniającą , pokrywa silnika upier...na olejem (jak to Pan stwierdził ,wytrą ale niewiedzą czy to ich "smar" czy może mój ) .... ręce opadają i wkur...nie na max.

3. Po wymianie plastiku na kierownicy ,ledwo sobie poradzili aby ustawić kierownice prosto.

4. Kierownice mam wytartą jakby miało 300.000km ,a Pan stwierdził że wątpi aby przyjęli na wymianę bo to normalne zużycie eksploatacyjne :D ... to przy 200.000km będzie już sam drut chyba

 

 

Za kolejnym razem nie chcę takich niespodzianek i normalnie odebrać auto i być zadowolonym

 

 

To jak Panowie ,poleci ktoś jakiś serwis w odległości do 200km od Łodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Rybnik zmieści się w limicie 200km od Łodzi, ale jeśli jeszcze powiesz, że przyjechałeś z tak daleka po polecono ci ten właśnie serwis, że jest najlepszy i coś tam, coś tam, to z pewnością zatroszczą się o twoje zadowolenie :)

Ja nie narzekam, jest po prostu normalnie, miło, uczciwie (jak do tej pory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego.Mam też dość Przygłuckiego. Do tego stopnia ze swoja Navare kupiłem w Radomiu. ( serwisu nie polecam).Moja navka ma juz 110tys.

Serwisowałem w Autoniss Lublin ( nie polecam) Potem w Warszawie u Zaborowskiego ( nigdy wiecej) i w Łomiankach ( tez nie polecam).

Byłem tez w Autoniss Kielce i tam jest jako tako.Kielce przerabiało 39 Pathfinderów dla policji i troche sie nauczyli.

Ja tez jestem z Łodzi i teraz po gwarancji serwisuje Navke w firmie Japończyk w Zgierzu. Pan Krzysztof Bielanski.

Był kilkanascie lat u łempickiego u Nissana i zna sie na rzeczy.Kulturalnie, punktualnie, i niedrogo.

Moze machniesz reka na gwarancje i zaoszczedzisz pieniedzy i zdrowia.

AHa nie polecam tez Płocka BUD mar czy cos takiego.

Jak chcesz sie wymienic uwagami z czteroletnim włascicielem Navki to biuro@am-pol.com.pl

 

PS. Pozdrów ode mnie Przygłuckiego i jego kłotliwa z**e która wszyscy okradają.I jego FACHOWCÓW. Tych w białych koszulach i garniturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa jakbym chciał takowy przegląd zrobić poza ASO , nie tracąc przy tym gwarancji ...

 

Serwis poza ASO

 

Czyli wg. tego artykułu jeśli jest prawdą wystarczy:

 

- faktura

- spis wymienionych części

- pieczęć warsztatu w książeczce gwarancyjnej.

 

 

Chyba ,ze mnie ktoś z tym naprostuje.

 

 

no i oczywiście muszę wiedzieć co należy wymienić (płyny) itp. ,najlepiej jakaś serwisówka lub coś podobnego co jest wymagane przy 60.000km

 

 

znalazłem takie coś co trzeba robić przy przeglądach:

 

Przegląd Okresowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegi AM-POL: którego sewisu w radomiu nie polecasz bo kiedyś był na sobieskiego (ac cortes) czy nowego oddziału autonisu przy kieleckiej i czym ci podpadli - mam najbliżej i dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegi AM-POL: którego sewisu w radomiu nie polecasz bo kiedyś był na sobieskiego (ac cortes) czy nowego oddziału autonisu przy kieleckiej i czym ci podpadli - mam najbliżej i dlatego pytam

witaj kolego

 

Kupiłem navkę w AC Cortes i tam ją serwisowałem. Było drogo nawet bardzo i niekompetentnie.

Naprawa na gwarancji szyberdachu spieprzona aż miło. I nie ma winnego. Jeden mówi ze to elektryk xle podłaczył a drugi zwala na montaż.

A szyder jak piszczał i rysował tak piszcy i rysuje. Widocznie ten typ tak ma.

Szczególni źle było przy montazu dodatkowych akcesorii ( polecanych przez sprzedawców) które montowali w sąsiednim garażu inni ludzie z innej "zaprzyjaźnionej" firmy ale AC Cortes to firmował i dawał stempel NISSAN. Plastyki trzeba umieć zdjąc i ponownie założyć. jest to naprawdę sztuka.

Jak Ac Cortes przeszedł do MAZDA to wszyscy ludzie z serwisu przeszli na Kielecką. To są Ci sami fachowcy. Zostali tylko sprzedawcy.

Sa róznice zdań. Sprzedawca twierdził że olej wymienić nalezy po 30 tys. a w serwisie chciel cofnąć gwarancje jak olej nie był wymieniony po 15tys.

 

Decyduj sam

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...