Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

radio primera p11.144


Gość B.A.R.T.E.K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość B.A.R.T.E.K

chodzi mi o odtwarzanie plików mp3 w primerze p11.144 radio jest pod zmieniarke lecz zmieniarki nie ma

i mam pytanie co lepiej zrobic czy kupic zmieniarke czy wymienić radio na nieseryjne?? aczkolwiek nie chciałbym zabardzo szpecić auta innym radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjna zmieniarka nie czyta mp3 a na naszych drogach szybko padnie (tak miałem).

Można dokupić emulator zmieniarki w który wtykasz np karte SD i słuchasz mp3 koszt około 400pln na allegro.

Lub wymienić radyjko na coś odtwarzającego mp3 i niekoniecznie szpecącego.

Jaką kasę możesz przeznaczyć na radio? głośniki seria? jakieś plany wymiany, rozbudowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B.A.R.T.E.K

wielkich rewolucji nie chcę robić aa z cena chciałbym sie zmieścic do 300 zł

wiec albo tylko nowe radyjko albo właśnie zmieniarka

Edytowane przez B.A.R.T.E.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie planujesz rozbudowy to wybrałbym nowe radyjko Pioneera czy Kenwooda 200-300pln do tego ramka (przejściówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B.A.R.T.E.K

aa ramka to od tego radia co kupie czy jak ??

aa i jeżeli mam sterowanie radiem z kierownicy to można to jakoś podłaćzyć??

Edytowane przez B.A.R.T.E.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troche odgrzewany kotlet ale ....

 

Primera P11.144 (2000) - chce zmienic radio - mam juz ramke tylko nie moge znalezc kabelka - czy taki bedzie odpowiedni ?

 

http://cgi.ebay.ie/Nissan-2000-ISO-stereo-harness-adapter-CELSUS-AIS2122-/230586428116?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item35b005aad4#ht_500wt_1156

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafał walczak

panowie kto ma na zbyciu oryginalną ramkę, dobrze zapłacę lub oddam oryginalne radio bp9345

a może ktoś wie gdzie taką ramkę można kupić

proszę o pomoc

 

co do sterowania w kierownicy to mogę przerobić dla sony lub niektórych pioneer

w sumie to da się zrobić do każdego radia które ma wejście na sterowanie, tylko koszty..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam chińszczyznę i też nie pasowała za bardzo ale po co jest pilnik i papier ścierny? wystarczy zeszlifowac trochę boczek i pasuje idealnie a śladów pracy nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mój chinczyk jest mniej badziewny, aż takich problemów nie miałem.

Ale kupowałem to 3 lata temu i nie za 20pln a za 40pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wlasnie dokladnie wczoraj znalazłem oryginalna ramkę , dziś doszła ;-) koszt 70zł . poszukaj kokpitów od p11 po lifcie , ja trafilem na jeden taki z ramką zadzwonilem do goscia , i sprzedal samą ramkę. pasuje idealnie , kolor też idealny . znalazlem ramkę na tej aukcji :

 

 

http://allegro.pl/konsola-deska-rozdzielcza-nissan-primera-p11-i1815151190.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nadal szukacie ramki to zrobię fotkę i podeślę zainteresowanym na priva jak dokładnie wygląda (mam na zbyciu)

 

Ramka, przełącznik wysłane pocztą :) mam nadzieję że będzie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jak wymienić,naprawić podświetlenie radia nie świeci mi ten cały wyświetlacz główny i przyciski ,3,4,5

primera 1,8 16v 2001 r kombi

Musisz wymienić diody podświetlenia w przednim panelu! Jeżeli nie chce Ci się w to bawić to kup angola za ok.50pln i przełoż flaki z panela obudowy do swojego żebyś miał wersje europa. Zwróć uwagę przy zakupie tylko na przyciski panela glownego -są2wersje!

P.s. Ja tak rozwiązałem temat, chodź akurat u mnie źle wyświetlał napisy ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chcesz się w to bawić to masz tutaj zdjęcie jakie to są diody w tym radiu. Ja właśnie wymieniam, bo mi już połowa się przepaliła. Jeżeli chodzi o wyświetlacz to musisz jeszcze dalej rozkręcać niż ja na zdjęciu.

20121103221646.jpg

Edytowane przez Tyomaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie chcę się chwalić ale na złomie kupiłem oryginalną ramkę z przyciskiem za 40 zł :)

ps. mam tą chińską ramkę gdyby ktoś chciał to pisać gg:9328721

29ctili.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...