Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dostaje wyższych obrotów


Gość guca2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Terrano 2.7 tdi 1997. zauważyłem że przy mokrej pogodzie zapala mi sie kontrolka check i silnik dostaje dziwnych obrotów. CZy ktoś spotkał się już z czymś takim ... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapala sie kontrolka check to powinno zarejestrowac blad . Podejrzewam ze wymiga 43. Do zrobienia autodiagnostyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapala sie kontrolka check to powinno zarejestrowac blad . Podejrzewam ze wymiga 43. Do zrobienia autodiagnostyka

Prosił bym o opis lub link do strony gdzie opisywana była autodiagnostyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam ten sam problem tez ni sie zapala check i dostaje wyzszych obrotow i na dodatek zalacza sie nadodatek na chwile wentylator na chlodnicy , po czym gasnie i znowu ta sama sytuacja. mozne znacie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam ten sam problem tez ni sie zapala check i dostaje wyzszych obrotow i na dodatek zalacza sie nadodatek na chwile wentylator na chlodnicy , po czym gasnie i znowu ta sama sytuacja. mozne znacie problem

 

Witam.

 

A masz klime? Bo wentylator załączyć się może tylko przy włączonej klimie (wentylator na chłodnicy klimatyzacji). Terrano 2.7 TDI ma "wisko" :) A wysokie obroty na biegu jałowym to wynik włączania się sprężarki klimy. Więc nie łączył bym problemu "check engine" z tym co wyżej napisałem.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Terrano 2.7 tdi 1997. zauważyłem że przy mokrej pogodzie zapala mi sie kontrolka check i silnik dostaje dziwnych obrotów. CZy ktoś spotkał się już z czymś takim ... POZDRAWIAM

 

Mam tak w jednej firmowej kiance.... jak pada to pali się CE i nie na wsyztskie chodzi. No ale to jest benzynowe auto i winne są kable i inne elektryczne pierdoły.

Nie wiem czy w Dieslu tez tak może być....ale awaria jest zdecydowanie związana z prądem i wilgocią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A co może się dziać jeśli na biegu jałowym silnik sam podbija obroty o jakieś 50-70 po czym zaraz wraca do normy. Dzieje się tak co kilkanaście sekund?

Zwiastun czegoś złego, czy tylko jakieś rozregulowanie?

Edytowane przez forester16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...