Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szum w kierownicy


TomaszN

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś 1,5 - miesiąca ruszając rano przy skręcaniu słysze szum przy kierownicy. Każdy skręt kierownicą, nawet malutki powoduje szum, jak kierownica jest prosto ustaje.Jak startuje i nie gra jeszcze muzyka to jest to słyszalne.

Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś 1,5 - miesiąca ruszając rano przy skręcaniu słysze szum przy kierownicy. Każdy skręt kierownicą, nawet malutki powoduje szum, jak kierownica jest prosto ustaje.Jak startuje i nie gra jeszcze muzyka to jest to słyszalne.

Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

Nie wiem jaki to konkretnie dźwięk ale jeśli chodzi o takie jęczenie przy kręceniu kierownicą to podobno jest to dźwięk wydawany przez zwijacz. I podobno po prostu i jak zwykle TTTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki to konkretnie dźwięk ale jeśli chodzi o takie jęczenie przy kręceniu kierownicą to podobno jest to dźwięk wydawany przez zwijacz. I podobno po prostu i jak zwykle TTTM.

I tak, i nie. Rzeczywiście jest ten dźwięk TTTM, ale jest jescze jakaś tulejka, czy coś tam i to trzeba przesmarować i dodatkowy dźwięk znika. Poprawili w moim aucie przy przeglądzie, jeździłem z tym kilka miesięcy, bo nie lubię tracić czasu na podróże do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od jakiegoś 1,5 - miesiąca ruszając rano przy skręcaniu słysze szum przy kierownicy. Każdy skręt kierownicą, nawet malutki powoduje szum, jak kierownica jest prosto ustaje.Jak startuje i nie gra jeszcze muzyka to jest to słyszalne.

Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

mam ten sam problem wlaśnie zgłosilem ten problem do aso i to podobno usuwają trzeba przeprowadzić jakieś smarowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem wlaśnie zgłosilem ten problem do aso i to podobno usuwają trzeba przeprowadzić jakieś smarowanie

 

 

tak - ja zglosilem na przegladzie - przesmarowali i cisza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...