Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p10 DIesel Sprzęgło


Gość spawacz1111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spawacz1111

witam.wiem ze jest tu troche napisane o sprzeglach na forum lecz zastanawia mnie jedna rzecz.mam do wymiany łozysko oporowe lecz jak juz bede robic to wole wszystko od razu (jest to troche roboty nie ukrywajmy a jesli juz rozbierac to raz na dlugi czas) miałem juz sprzeglo aisin (niby takie swietne) i potrzymalo miesiac(zrobilem ok.15tys km.) teraz kupilem najtansze z nipparts i łozysko oporowe slychac na biegu jałowym.sam juz nie wiem jakie sprzeglo kupic.chodzi mi o kompletny zestaw.jaki zestaw jest najlepszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat pewnie czytałeś.

Mi też słycgać łożysko oporowe na luzie. Ale nie czuje żeby coś sie działo na sprzegle itd.

Czytałem że w nowych nismo QQ czy innych słychac. To w naszych chyba nie ma co sie przejmować. Skoro w nowych tak jest i w serwisie mówią że ten typ tak ma .

Buraki jedne ten typ tak ma. A wadomo że powinno być cicho.

 

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/25304-sprzgo-aisin-valeo-czy-co-innego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spawacz1111

no tylko mam wrazenie ze niedlugo to lozysko sie rozleci w cholere.codziennie robie ponad 120km wiec nie moge pozwolic tak sobie na usterke ze sprzeglem na trasie.wole miec sprawne na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że sprzegła LUK są dobrej jakości .

Tylko nie wiem jak w naszych nismo jest z tą firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...