Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

rabaty na Navarę w salonach.. jakie można uzyskać ?


Sygma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie jak w temacie...

 

Jakie rabaty można dostać od cen katalogowych w salonach Nissana na nową Navarę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo tylko potrafię podpowiedzieć, że salony wolą dorzucać wyposażenie niż obcinać kwotę, którą u nich zostawimy. Można w ten sposób dorzucić fantów za kilka tysięcy zł (wykładzina paki, alarm, metalik, hak, czujniki cofania, itp). Czasem warto poświęcić te dodatki i wytargować np. zabudowę paki, albo pakiet ubezpieczeniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia salonu jeden zaproponował mi dywaniki gumowe, a w tym co brałem Navarę zjechali ponad 20tyś zł. Szukaj na allegro po salonach w całej Polsce a w dobrej cenie trafisz na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o jakimś brokerze

oni mają dostęp do bardzo tanich nowych samochodów w całej europie.. ale np. z poprzedniego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem d 40 w bydgoszczy za 122 000 tys a w gdansku chcieli 147 000 za taką samą ,aaaaaaa w bydgoszczy dostałem jeszcze dywaniki wanne na pakę i autoalarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bydgoszcz to Yama Nissan - dokładnie to chyba miejscowość Osieki. Zamawiałem u nich część do swojego i stanęli na wysokości zadania.

A dokładnie to Osielsko, na wlocie do Bydgoszczy od strony Gdańska. Yama ma też chyba oddział w Toruniu, tam jednak nigdy nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...