Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Układ kierownicy


AJpolska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jestem nowy na forum i od paru dni jestem posiadaczem nissana primera 2,2 cdi SE diesel 2004r.

 

Trochę zaniepokoiły mnie odgłosy z układy kierownicy..tz przy kręceniu podczas ruszania (dla przykładu) słychać jak by Burczenie jednolity odgłos .Nie wiem czy dobrze to opisuje nie ma trzasków lub klekotania.

 

Tak ma być? nigdy nie miałem nissana wiec porostu się nie znam! :blink:

 

Mozę ktoś wie co to możne być??

 

Z góry dziękuje za wszelkie opinie i odpowiedzi,

 

Pozdrawiam Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzic poziom plynu wspomagania!!!!!!!!!! i to moze byc powod burczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę, jak to warto czytać forum na bieżąco. Ja dziś miałem pisać podobny post bo od kiedy mam moją WP12 to właśnie obserwuję takie zachowanie - bez znaczenia, czy mam koła skręcone, czy prosto - takie pojedyncze chrupiące stuknięcie słychać przez ułamek sekundy i czuć to po pedale gazu. A tu się okazuje że martwić się można zacząć dopiero jak stukać przestanie przy ruszaniu :)

 

P.S. Nie tylko forum warto czytać. Dziś wyczytałem w manualu, że jak macie NATS, to w zależności od tego którym z dwóch kluczyków odpali się auto, to można mieć kompletnie inne ustawienia radia - stacje, basy, soprany itp. Fajne jak auto ma dwóch kierowców i każdy ma swój kluczyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

kolega pisze o jednostajnym buczeniu przy kręceniu :) tez mi się wydaje że jest to wycie pracującej pompy wspomagania. Dla pewności skontrolowałbym poziom płynu wspomagania i ew. wycieki z magla co jest przypadłością naszych P12tek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w p12 najczesciej wyciek jest na górze :) jest to przypadloscia p12 jesli plynu masz ok a pompa nadal buczy to raczej z jakis czas czeka cię wymiana znam to z autopsji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...