Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nawigacja do p12 z 2004


Gość macko_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Czy ktos z was mial juz jakies doswiadczenia z ta nawigacja x6.0 - jakie jest pokrycie kraju i dokladnosc. Mam Primerke wyposazona w firmowa nawigacje po lifcie i bylbym zainteresowany updatem do wersji x6.0 - oczywiscie jesli ma to w przypadku map na Polske sens. Prosze o wasze opinie. Jesli sa pozytywne to gdzie nabyliscie/zrobiliscie update i ile was to kosztowalo. Fajnie byloby wreszcie moc uzywac fabryczna nawigacje bo jak narazie jezdzac po Polsce byla tylko bezuzytecznym gadzetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam primere 2005 r więc którą x6 czy x7 szukać? w tym linku wklejonym x6 przynajmniej na obrazku nie pokrywa Polski x7 juz tak. Czy są może jakieś linki na rapida lub choniczka z których mozna ściągnąć te mapki?

 

http://chomikuj.pl/piotrkasia/Renault+CNC+Navigation+and+Nissan+Xanavi+X7.0/Renault+CNC+Navigation+and+Nissan+Xanavi+X7.0

 

http://chomikuj.pl/martintl3/nawigacja/DVD+xanavi+x6/2011+DVD+map

Edytowane przez adam0705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Wracajac do nawigacji, ja tez nie mam u siebie nawigacji, jednak na ebauy mozna znalezc komplet potrzebny do zamontowania nawigacji, czyli dvd, odbiornik satnav (chyba) ale wlasnie nie jestem tego pewien, czy ktos moglby podac liste elementow potrzebnych? mam primerke z 2003 roku

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Jak widzę temat mocno przewałkowany. I co? A no ni nic. Primerka ma ekran i w jakiejś tam obcii nawigacja była montowana. Od kąt nabyłem to auto zauważyłem, że w brew pozorom tych aut porusza się dość sporo po polskich drogach. Do czego zmierzam? Ano zmierzam do tego, że nie wierze ,że w tym kraju nie ma specjalisty który by tego nie ogarnął. To przecież ciekawe rozwiązanie korzystanie z ekranu fabrycznie wmontowanego bez zawieszania na szybie.. Mam umówione spotkanie z osobą która zawodowo zajmuje się programowaniem nawigacji, jestem ciekaw co on na to, i ile to może kosztować. O wynikach poinformuje na forum. Z pozdrowieniami dla wszystkich użytkowników primerki Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...