Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kupno Parcha - dylemat


Gość Prorok78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich - moj pierwszy post na tym forum wiec 'Dzien Dobry' :)

 

Pozwolcie ze spytam - po kilku latach oswajania sie z 4x4 - Land Rover, obecnie frontera B 3.2 V6 long (do sprzedania), nadszedl czas na decyzje :):) - TAK - chce Patrola !:)

 

Ze wzgledow finansowych (max 22 tys liczac z pakietem startowym), bedzie to rocznik gdzies okolo polowy lat 90ych pewnie..Wiem ze nie 3.0, wiem ze na pewno 2.8 i na pewno long... Poza tym moze jestem dziwny ale podoba mi sie ta starsza kanciasta buda w Patrolach z tamtego okresu...

 

Mam tylko dylemat ze zdobyciem informacji :)

 

- do jakiego rocznika silniki 2.8 mialy 115 koni i mechaniczna pompe a od jakiego mialy juz 129 i pompe sterowana przez ECU?

- jak wyglada sprawa z zawieszeniem? Wolalbym miec mimo wszystko zestaw sprezyna/amor a nie resor - jak to wyglada rocznikowo?

- jesli jednak padloby na resor - jak tu jest z liftem? Opony bede chcial wlozyc 32 lub 33 cale i troszke go podniesc (tak okolo 2-3 cali), na sprezynie sprawa prosta - kupuje zestaw 4xspringi+4xamorki (ewentualnie podkladki pod sprezyny jak ma byc budzetowo), przekladam i jade... a jak to jest z resorem?

 

Prosilbym rowniez o lopatologiczny przewodnik po modelach (z uwzglednieniem rocznikow), poki co sam nie wiem czego szukam (wiem ze long i ze okolo 95 rok)...i wiem ze nie GR Y61 bo te byly chyba pozniej... ale poza tym... k160, k260, Y60, Lcos tam... gdzie znajde jakis opis modeli ??

 

dzieki sliczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć tez kiedyś szukałem rozpiski dot. modeli patroli i nie znalazłem. Niema czegoś takiego.

Najwięcej na rynku można znaleźć 2,8 TD , konstrukcja bardzo prosta sam przy nim możesz grzebać. Części dużo.

Ja śmigam 2,8 TD 94` krótkim i jest niesamowity.

 

Mój kredens urzekł mnie możliwościami w terenie i kredensowym wyglądem.

 

pozdr-Radian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...