Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ContiMobilityKit


Gość Male

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj złapałem kapcia i musiałem skorzystac z masy uszczelniającej z zestawu ContiMobilityKit.

Przejechałem przez całą Polskę szukając na stacjach paliwowych butelki 450 ml z masą do tego zestawu, ale bez skutku.

Teraz pogrzebałem trochę w googlach ale tez bez skutku.Czy komuś udało się kupić to cudo bez konieczności wyjazdu do serwisu?

 

 

edit, właśnie rozmawiałem z serwisem,masę trzeba sprowadzić z amsterdamu,koszt 150zł!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie ,kiedyś przeczytałem artykuł o zestawach naprawczych opon do toyoty że naprawę opony wykonuję się raz, póżniej opona jest "złom".

Czy to prawda ?,jeżeli tak to horror.Jak najszybciej trzeba by kupić koło zapasowe.Ja na szcęście mam dojazdówkę,i raz po przebiciu mi opony

pod supermarketem,wymieniono mi sprawnie(Assistans),bez brudzenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

to znalazłem na stronie: Once the kit has been used to seal a tyre, you can replace the hose, adapter and sealant bottle so that it is ready to use again another time. Replacement items are only available from the vehicle manufacturer.

Czyli po użyciu trzeba wymienić adapter i przewód i tylko do dostania u dealera więc cena pewnie jest za płyn plus części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...