Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

AUTOMATYCZNA GŁOŚNOŚĆ RADIA


mors

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że temat był poruszany, ale nie mogłem się doszukać. Prosze wtedy o pomoc w odnalezieniu i skasowanie wątku.

 

Moim problemem jest to, że gdy odpalam samochód, gdy radio było włączone przy zatrzymaniu silnika to radio zawsze uruchamia się z poziomem głośności 9. Próbowałem różnych kombinacji ustawiania poziomu dźwięku, ale to nie skutkuje. Nawet jeśli przy zatrzymaniu było na "0" to przy odpaleniu wbija do 9-tki. Dla mnie poziom 9 jest za wysoki "na dzieńdobry", wolę jeszcze podrzemać przez kwadrans jazdy :)

Dotyczy to radia 2007 ze zmieniarką.

Może ktoś wie jak ustawić niższy poziom startowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że temat był poruszany, ale nie mogłem się doszukać. Prosze wtedy o pomoc w odnalezieniu i skasowanie wątku.

 

Moim problemem jest to, że gdy odpalam samochód, gdy radio było włączone przy zatrzymaniu silnika to radio zawsze uruchamia się z poziomem głośności 9. Próbowałem różnych kombinacji ustawiania poziomu dźwięku, ale to nie skutkuje. Nawet jeśli przy zatrzymaniu było na "0" to przy odpaleniu wbija do 9-tki. Dla mnie poziom 9 jest za wysoki "na dzieńdobry", wolę jeszcze podrzemać przez kwadrans jazdy :)

Dotyczy to radia 2007 ze zmieniarką.

Może ktoś wie jak ustawić niższy poziom startowy?

Też to zauważyłem, nie sprawdzałem jednak jaka jest domyślna głośność radia, ale na pewno po włączeniu kilka razy już ustawiało się głośniej niż było wcześniej. Jeżeli jest na to jakiś prosty sposób to też chętnie bym go poznał.

 

Jednak jak rano uruchomiłem auto to radio było ustawione na "5", z tym że nie pamiętam jak było ustawione wczoraj przy gaszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tez chetnie dowiem sie jak sie z tym uporac. Mam navare z 2007 i po przekreceniu kluczyka glosnosc ustawia sie na poziom 8, co jest srednio mile, zwlaszcza o 6 rano, kiedy to dopiero sie budze.

Zauwazylem tez, ze nie zawsze glosnosc ustawia sie automatycznie na poziomie 8. Jezeli wylacze silnik i po chwili go wlacze, to radio pamieta poprzedni poziom glosnosci, dopiero po dluzszej przerwie ta pamiec przepada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z ustawieniem automatycznej regulacji głośniości radia w relacji z prędkością jazdy. Niby takie coś mam (wyczytałem z instrukcji), postępuję zgodnie z instrukcją, ale nie działa ! Nie mogę sobie z tym poradzić. Też tak macie ? Navara 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...