Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mieliście śmieszne sytuacje z Juke ?


xxyy777e

Rekomendowane odpowiedzi

Juke to młoda konstrukcja które niezbyt długo jeździ po naszych drogach.

Nie zdążył się jeszcze opatrzyć, przynajmniej w niektórych rejonach.

 

Mieliście może jakieś śmieszne sytuacje z Juke ?

 

Ostatnio stałem na światłach i jakaś (ładna) blondynka wyskoczyła z auta stojącego za mną i puka w szybę.

Myślałem, że coś się stało z fura a ona do mnie, że podoba jej się ten samochód jak się jeździ etc. i chyba zamówi taki.

Niestety światło się zmieniło, chętnie bym pogadał dłużej... :)

 

Innym razem idę przez parking do auta jakaś rodzinka idzie obok mnie i komentarz "Jak można wydać tyle kasy na takie szkaradztwo..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Wzbudza skrajne emocje. Jeszcze w maju kiedy podjechałem pod sklep Agromy ( rolniczy ) wyszedł sprzedawca z klientami na zewnątrz pytając czy może obejrzeć. Kilka razy kobietki oglądając mówiły ,że fajny , oryginalny taki XXI wiek.Tydzień temu czekając na żonę spacerując w pobliżu zaparkowanego na ulicy w małym miasteczku na Ziemii Lubuskiej samochodu , usłyszałem od przechodzącego młodego małżeństwa z małym dzieckiem : ale paskudstwo ! :devil: Nie przszkodziło im jednak oglądać się za nim . Miałem ubaw mówiąc żonie , że podróżuje paskudstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Rockatansky

Juke wzbudza skrajne emocje, mój nazwany został ropuchą :P

W pewnym właścicielu Focusa na światłach wzbudził nawet agresję..

Próbował pokazać Juke'owi gdzie jego miesjce, z marnym skutkiem.

Na następnych światłach mocarnie zamruczał na sąsiednim pasie świerzutki biały GTR.

Właściciel zza opuszczonej szyby zapytał jak się jezdzi i czy jestem zadowolony:)

Podsumowując tą miłą konwersację obaj jesteśmy zadowoleni ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojego sama mówię pokrak :)

Ale generalnie kobiety się zachwycaja, że takli inny, taki "zgrabniutki" :) A panowie patrzą bacznie, ale z nieprzeniknionymi minami...

Raz jeden pan, chyba w ramach podrywu, zagadnął mnie, czy to nie jest przypadkiem amfibia Pana Samochodzika??? Fajne skojarzenie, spodobało mi się... pan mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juke to totalnie odjechane auto!

Krytyka pochodzi głownie od właścicieli starych golfów, astr i innych "stylowych" samochodów. od których na kilometr wieje nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ognista dziewczyna ,,wniosek nie zamawiać żony z Rosji

 

co do auta to dokładnie tak jest albo sie podoba albo nie

 

mi ogólnie zarys budy sie podoba tylko ten przodek to taka zbitka 2uch aut i to mi sie nie podoba ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja na codzien poruszam sie bmv5 200km.a zona dostala juka .zasiadajac w juku mowie jej ze czuje sie jak bym jezdzil kosiarką.nie chce nikogo obrazac i mam wielka sympatje do juka.zawsze wsiadajac do autka mowie no dalej kosiareczko dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...