Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan sunny n14 niskie obroty


Gość lukasz814

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie mam nadzieje że ktoś mi pomorze, posiadam nissana sunny n14 1.6 SLX 66Kw 90Km 1993r... Mianowicie problem jest taki...

od dłuższego czasu miałem niskie obroty około 500 do 600 na zimnym i ciepłym silniku, samochód potrafił mi gasnąć np. podczas cofania wolnej jazdy i postoju na światłach lub skrzyżowaniach... zaczęło mnie to irytować przeczyściłem silniczek krokowy, przepustnice, przepływomierz, dałem nowe uszczelki pod krokowy i wtrysk, złożyłem wszystko odpalam i... obroty 1600 bez dodawania gazu, przegazowałem, obroty spadły do 1000 (czyli ok, auto było nie rozgrzane) zrobiłem jazdę próbną wszystko ok nie gaśnie nie szarpie itd... gdy się rozgrzał do normalnej temp. obroty znowu spadły do 600 i czasami miał 700... po zgaszeniu i odpaleniu 1000 i po chwili spadły do 600... i tak cały czas... rano na zimnym motorze znowu to samo odpalam 1600, przegazuje 1000, rozgrzeję się 600... czy ktoś miał podobny problem pomóżcie !!!! jestem mechanikiem ale szukam kogoś kto miał ten problem... mam dużo opcji np. podłączyć krokowy pod tester, może czujnik położenia przepustnicy ?, może przepływomierz? może czujnik ssania? nie chce wszystkiego wymieniać więc PROSZE O RADĘ! ahaaa sprawdzałem jeszcze opór na krokowym powinien mieć 10omów i miał 10omów... nie mam pojęcia co dalej robić z tematem wymieniać wszystko po kolei ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...