Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

awaryjność pofiftingowych D40


Sygma

Rekomendowane odpowiedzi

Model jest dostępny od 2010 roku...

no i właśnie. Czy coś poprawiło się lub pogorszyło z jakością wykonania i awaryjnością ?

 

Do posiadaczy wersji poliftingowych: co wam padło i się zepsuło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Navara 3.0 V6 z sierpnia 2010r.

Wkurza mnie kamera cofania raz działa , a raz obraz taki jak przez noktowizor bardzo niewyraźny mało kontrastowy.Nie wiem jaka przyczyna i na razie tak jeżdżę może coś mi później wpadnie do głowy.

Przez rok użytkowania 23kkm wyrzuciłem DPF , który był włożony ale wogóle nie zainstalowany przewodami ciśnieniowymi do silnika i tu ciekawostka w Nissan Sales Central na podstawie Nr Vin odpowiedziano mi , że Navara nie posiada DPF!!! ( zdjęcia ) Poza tym wydaje się ,że wszytko jak narazie w porządku i nic niepokojącego nie zuważyłem . Wymieniłem przy 11kkm olej itd. Jeżdę na ELFie Solaris DPF 5W30 , filtr oleju oryginał Renault teraz do wymiany kupiłem Knechta. Problem jest z przeciekajacymi spryskiwaczami do relektorów .Najpierw przeciekał jeden , a teraz oba. ( średnio 5 l płynu wykapuje na 3 tygodnie) . I jeszcze problem miałem ze znalezieniem opon zimowych 18" musiałem kupić fele 17" i do nich opony zimowe.

To chyba wszystko to w końcu małe problemy i jak narazie to mimo wszystko jestem zadowolony. Spalanie 13l. do 14l. w Łodzi, a trasa Łodź Norymberga po mieście -Monachium po mieście - Oberstdorf i z powrotem ok. 2600km 8,1 litra z komputera i tak mniej więcej wychodzi z wiliczeń przy prędkościach 120-130 wyprzedzanie 160.

Pozdrawiam

post-37664-0-98188600-1316074574_thumb.jpg

post-37664-0-73066400-1316074599_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...