Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] - przycisk na desce rozdzielczej


Gość kotini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

tydzień temu sprowadziłem sobie nissana primere p11 SE z austrii i tak powoli go poznaje :)

 

na desce rozdzielczej jest taki przycisk funkcyjny chyba powinien zmieniać wyświetlaną funkcję a tego nie robi;( cały czas wyświetlał temperaturę a teraz zmieniło mu się i wyświetla ilość km (chyba do przejechania na baku). w zał fot. post-47859-0-41079900-1313954698_thumb.jpg

ma ktoś jakiś pomysł? (dodam że przycisk działa bo po wyjęciu kluczyka wyświetla się zegar który można wysterować tym przyciskiem)

 

i mam jeszcze drugie.

Przy odpalonym silniku odkreciłem wlew oleju i nagle obroty spadły a z dziury wydobywał się dziwny dźwięk tak jak by dmuchania i wypluwał takie małe kropelki oleju :P to normalne?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W p11 jest jest przycisk na końcu od gałki wycieraczek. Tam jest temp, data i godz te 3 funkcje i chyba działa na zapłonie czy włączonym silniku..

Chyba że masz p11.144 i to jest po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał RAAAD w włączniku wycierajek na jego "szczycie" powinien być przycisk funkcyjny i nim się zmienia opcję. Ty powinieneś mieć więcej funkcji niż my (3). A ten przycisk na desce jest do zerowania licznika dziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... fakt :) myślałem że już go całego obmacałem a jednak jest przycisk na włączniku wycieraczek :)

 

a z tym dmuchaniem z silnika to normalne? u was tez tak jest? czy to jakieś pierścienie do wymiany ? (ma przejechane 120 tys)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem swoją Primerę, też się wystraszyłem że ma przedmuchy jak odkręciłem korek oleju, ale to normalne. Złym objawem będzie jeśli wyciągniesz szabelkę i z niej będzie pluło olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złym objawem będzie jeśli wyciągniesz szabelkę i z niej będzie pluło olejem.

 

chyba bagnet a nie szabelkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dłużej sie jezdzi niż na pasku ale tez wymienia jak sie rozciągnie i słychac stuki czy napinacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba każdy słyszy i domyśla sie czy coś stuka albo dziwne dzwieki są w rozrzadzie jak łańcuszek i powinien myśleć o wymianie komplety...

A pasek to jak wiadomo był wymieniany to jezdzić 60-70kkm i wymienić dla spokoju niż czekać aż pęknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic ci nie słychac w rozrzadzie i olej wymieniany regularnie to pewnie możesz jezdzic.

A skoro kupiłes nie dawno go to może wiesz kiedy był wymieniany chyba że nie ma żadnej kartki to wymien sobie i pilnować co 10kkm czy 15kkm przy lepszym oleju.

Ja wymieniam co 10kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...