Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wersja wyposażenia


Gość tomekp31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj kupiłem Nota dci 63kW 2008r. ale niewiem w jakiej wersji wyposażenia oznaczony jest jako E11/C/C02 czy może może ktoś określić jaka to wersja,nadmienie że posiada stoliki w fotelach przednich składane lusterka,alufelgi,radio z blututhem, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówił Dar, za mało informacji. Podpowiedzią mogą być alusy. Na pewno nie jest to Visia. Acenta - możliwe, ale w tej wersji w standardzie nie było alusów. Chyba, że były "dobierane". Jeżeli nie, to może być to wersja I-Way lub nawet Tekna - czyli full wypas. Ale taką wersję byś raczej poznał, "bo ma wszystko". Zatem albo Acenta albo I-Way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w acentach alumy nie były w standardzie, więc pewnie to drugie jeśli oryginalne alumy były w ukompletowaniu, choć równie dobrze ktoś mógł doposażyć acentę. Tekny miały często skórzane wstawki w tapicerce, skórzane kierownice i dźwignie zmiany biegów. I o ile pamiętam - automatyczną klimatyzację

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no właśmie mam wstawki skórzane w tapicerce, kierownice wszystko obszyte czerwoną nitką czujnik deszczu i zmierzchu chyba automatyczną klimę, podwójny bagażnik,a może we wnętrzu jest jakieś oznaczenie wersji .Do soboty jeżdziłem laguną 2 która ma w skrytce napis jaka to wersja wyp. czy znajde gdzieś na forum polską instrukcję obsługi bo moja jest po francusku, abo chociaż obsługę klimy .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słupku od strony pasażera powinien znajdować się numerek indentyfikacyjny - po odczytaniu możesz go sobie porównać z plikiem z załącznika (część serwisówki)

ID.pdf

Edytowane przez lex3200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy znajde gdzieś na forum polską instrukcję obsługi bo moja jest po francusku, abo chociaż obsługę klimy

 

Tu masz całą instrukcję od micry. Jeśli chodzi o obsługę klimatyzacji jest ona identyczna jak instrukcja od note (przynajmniej mi się tak wydaje). Polecam wersję pdf. Jeżeli mimo tego miałbyś problemy z obsługą klimatyzacji mogę ci zeskanować te pare stron z instrukcji note'a, ale to bliżej weekendu.

Edytowane przez Insomia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam no właśmie mam wstawki skórzane w tapicerce, kierownice wszystko obszyte czerwoną nitką czujnik deszczu i zmierzchu chyba automatyczną klimę, podwójny bagażnik,a może we wnętrzu jest jakieś oznaczenie wersji .Do soboty jeżdziłem laguną 2 która ma w skrytce napis jaka to wersja wyp. czy znajde gdzieś na forum polską instrukcję obsługi bo moja jest po francusku, abo chociaż obsługę klimy .Pozdrawiam

Mój tez jest z Francji. Też nie wiem jaka to wersja. Ma skórzana tapicerkę, czujnik deszczu i zmierzchu, alufelgi, halogeny, elektryczne szyby i lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżę ten temat.Otóż interesują mnie lusterka składane...i nie byłoby najmniejszego problemu z nimi ,bo można kupić,ale...

Właśnie różnice w wyposażeniu.Mam przełącznik od lusterek,który ma sterowanie zamykania i otwierania uszu,wtyczka ma chyba 10 pinów.U mnie zabudowany jest przełącznik gdzie nie ma składanych uszu,a wtyczka ma UWAGA!-16 pinów!

Na razie poległem ,co mieli na myśli Japońce dając do mniej obsługowych lusterek więcej kabli niż do bardziej "zaawansowanych"

Walczył będę dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko ja doliczyłem się 15-pinów na kostce do składanych lusterek :)

W tej aukcji jest zrobione zdjęcie tyłu sterownika :)

 

http://allegro.pl/panel-sterowania-lusterkami-nissan-note-e11-07-1-6-i3647857068.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by podchodziła,bo ja dostałem taki sam wyłącznik z mniejszą ilością pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...