Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ściąganie auta ciekawostka


Gość Mar3ko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Koledzy,

 

Wiem, że temat już wałkowaliśmy, ale chcę powiedzieć o ciekawostce, QQ zaczęło ściągać w prawo ostatnio dość mocno, jako, że fura na gwarancji ruszyłem dziś do Nissana w celu załatwienia sprawy wyżej wymienionej. Na serwisie Szanowny Pan powiedział mi, że to zbieżność i mam zapłacić 170 zł ponieważ gwarancja tego nie obejmuje. Mówię ok, ale może to coś innego, wypadałoby sprawdzić, człowiek nawet pupy nie podniósł żeby oglądnąć auto czy umówić wizytę. Zbieżność i koniec - jasnowidz jakiś czy co.... :rolleyes: .

 

 

PS auta oczywiście nie zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie, z Krakowa wracałem, to aż mnie biceps bolał <_< . Do znajomego podjadę w sobotę niech posprawdza auto i zobaczymy co wyjdzie i wtedy do Nissana pojadę, jeśli coś będzie rozwalone. A jeśli się okaże rzeczywiście ta zbieżność no to u znajomego 70 zł a serwis chce 170.

 

PS

 

Ciśnienie jest OK w oponach, tak uprzedzam bo zaraz się ktoś przyczepi, że nie sprawdziłem i to to :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie, z Krakowa wracałem, to aż mnie biceps bolał <_< . Do znajomego podjadę w sobotę niech posprawdza auto i zobaczymy co wyjdzie i wtedy do Nissana pojadę, jeśli coś będzie rozwalone. A jeśli się okaże rzeczywiście ta zbieżność no to u znajomego 70 zł a serwis chce 170.

 

to teraz trzeba wyregulować żeby pościągał dłuższą chwilę w lewo :) pewnie, że zrób u znajomka, jeśli to to i jeśli taka różnica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ciekawy jestem czy ustawienie zbiezności pomogło czy nie? Ja też mam problem ze ściąganiem w lewą strone i również zaproponowano mi ustawienie zbiezności za 22o PLN....odmówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...