Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzynka przekaźników primera P12 1,9 dCi


fan5tomas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Poszukuję opisu przekaźników znajdujących się pod maska po stronie pasażera przy wlewie płynu do spryskiwaczy w Primerce P12 1,9 dCi. jeśli ktoś mógłby zrobić zdjęcie (-a) jak to powinno prawidłowo wyglądać i być podpięte, no i oczywiście jakie powinny się tam znajdować przekaźniki, będę wdzięczny. Muszę kupić przekaźniki i całą skrzynkę a mam z tym problem (co i jAKIE). Będę wdzięczny za pomoc. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Poszukuję opisu przekaźników znajdujących się pod maska po stronie pasażera przy wlewie płynu do spryskiwaczy w Primerce P12 1,9 dCi. jeśli ktoś mógłby zrobić zdjęcie (-a) jak to powinno prawidłowo wyglądać i być podpięte, no i oczywiście jakie powinny się tam znajdować przekaźniki, będę wdzięczny. Muszę kupić przekaźniki i całą skrzynkę a mam z tym problem (co i jAKIE). Będę wdzięczny za pomoc. Pozdro

 

Lista, opis do czego służą i jakiego typu są przekaźniki masz w serwisówce (szczególnie str. PG-80, PG-90, PG-91)

Natomiast jeżeli chodzi o konkretne "typy" przekaźników - to nie znalazłem - serwisówka mówi jedynie o kolorze :)

 

Znalazłem jedynie coś takiego:

http://www.szrociarnia.pl/product-pol-10667-Nissan-Primera-P12-2-0-przekazniki.html

pg.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy dla silnika F9Q (czyli 1.9dCi 120KM) jest tak samo, bo serwisówka skupia się na silnikach YD i QR...

 

Czy dla F9Q też są aż cztery przekaźniki wentylatora chłodnicy?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...