Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozłączanie kanału BOSE


tomaszek123

Rekomendowane odpowiedzi

post-32474-0-60397500-1314531907_thumb.jpgpost-32474-0-60397500-1314531907_thumb.jpgWITAM.W MOIM MURANO PODCZAS OSTREGO HAMOWANIA ROZLACZA SIE LEWY KANAL PODCZAS SLUCHANIA CD.JAK TO USUNAC I JAK ZMIENIC CZESTOTLIWOSCI FM ZZA WIELKIEJ WODY NA EUROPEJSKA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-32474-0-60397500-1314531907_thumb.jpgpost-32474-0-60397500-1314531907_thumb.jpgWITAM.W MOIM MURANO PODCZAS OSTREGO HAMOWANIA ROZLACZA SIE LEWY KANAL PODCZAS SLUCHANIA CD.JAK TO USUNAC I JAK ZMIENIC CZESTOTLIWOSCI FM ZZA WIELKIEJ WODY NA EUROPEJSKA?

 

U mnie radio nie wymagało przestrojenia, też mam BOSE, i samochód jest również sprowadzony z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W W-wie ci przestroją - firma Mikar - pogooglaj.

 

co do rozłączania kanału to penie jakiś banał- poluzowana kostka albo kabelek to tez ci ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Kolego ogarnąłeś ten problem z rozłączaniem tego kanału? u mnie tak samo tylko nie podczas hamowania, tylko rozłącza mi np. przy wjechaniu w dołek, próg zwalniający itp. ale tylko podczas odtwarzania płyt, radio wszystko ok jest. Kostki te przy radiu oglądałem i nie zobaczyłem nic niepokojącego na pierwszy rzut oka. Gdzie ewentualnie szukać dalej przyczyny..? Ktoś może coś sensownego podpowie..? Albo może ktoś podpowie czy i ewentualnie gdzie jest wzmacniacz ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...