Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

biały dym podczas rozruchu


Gość wrobelaug

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupiłem nissana terrano 2001 2.7 chodzi super tylko jest problem przy uruchamianiu go rano na zimnym silniku. Chodzi o to ze , pali na dotyk tylko pierwsze sekundy pracuje nie równo i puszcza biały dym tak jakby był zapowietrzony i nie reaguje na pedał gazu po czym gaśnie. przy ponownym uruchomieniu pusci delikatna chmurke białego dymu ale pracuje juz równo i jest wszystko ok do ostygniecia zupełnego silnika. Czy ktoś miał podobną sytuacje

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kupiłem nissana terrano 2001 2.7 chodzi super tylko jest problem przy uruchamianiu go rano na zimnym silniku. Chodzi o to ze , pali na dotyk tylko pierwsze sekundy pracuje nie równo i puszcza biały dym tak jakby był zapowietrzony i nie reaguje na pedał gazu po czym gaśnie. przy ponownym uruchomieniu pusci delikatna chmurke białego dymu ale pracuje juz równo i jest wszystko ok do ostygniecia zupełnego silnika. Czy ktoś miał podobną sytuacje

Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

ja mam teraz podobną. Dzieje się tak po uszczelnieniu pompy. Jest zamontowana ale niewyregulowana. Trzeba ustawić kąt wtrysku czyli zapłon. Jutro się za to sam zabieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...